Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів червня 2023 року

347600724 672214831613813 2545645179047465851 n
 
Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.
 
По закінченню червня 2023 року визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю. Голосування проводилося серед експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і вболівальників у соціальній мережі Facebook.
 
У категорії олімпійці спортсменом місяця Донеччини визнана майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, спортсменка Школи вищої спортивної майстерності регіону Вікторія Ткачук. Вона виграла забіг на 400 метрів з бар’єрами на змаганнях другого дивізіону командного легкоатлетичного чемпіонату Європи в рамках III Європейських ігор. Цим виступом Вікторія принесла 16 очок до залікового рейтингу України, чим допомогла збірній повернутися до першого дивізіону на наступний командний чемпіонат Європи. Відповідно звання тренера місяця отримала наставниця Вікторії, заслужений тренер України Олена Чумак.
 
Майстер спорту України Марія Тихонова, володарка срібної медалі III Європейських ігор у складі жіночої збірної України з пляжного футболу, відзначена в категорії «Неолімпійські види спорту».
Кращим спортсменом у видах спорту серед осіб з інвалідністю став заслужений майстер спорту України з веслування академічного Роман Полянський, переможець Кубку світу в класі PR1 Men's single – у «одиночці» серед чоловіків.
 
Усі спортивні лауреати Донецької області в червні закріплені за Бахмутською міською громадою
За інформацією управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter