Майже кожний десятий учень Донеччини перейшов до шкіл, які розташовані в інших регіонах

354066598 654826773352619 7174695428560667640 n
 
Майже кожний десятий учень закладів освіти Донецької області протягом навчального року перейшов до шкіл в інших, більш безпечних, регіонах країни. Це один з сумних, але цілком логічних та закономірних наслідків тимчасової евакуації цивільних мешканців області через російське вторгнення в Україну.
 
Про це повідомили в Донецькій облдержадміністрації. 
 
Про кількість учнів у школах області мова йшла на брифінгу директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяни Сідашевої.
 
- Навчальний рік у нас закінчило близько 100 тисяч учнів, - зазначила Тетяна Володимирівна. - І за цей навчальний рік у нас із закладів освіти Донецької області до закладів, які розташовані в інших регіонах України, перейшли близько 11 тисяч учнів.
 
Вона констатує, що з одного боку, "ми втрачаємо контингент", а з іншого, батьки обирають ці заклади для того, щоб діти навчалися наживо, а не віддалено, там є укриття і безпечна територія. Аргументом на користь такого вибору є й необхідність соціалізацїї дітей у місцях, куди вони перемістилися разом з родинами.
 
Тетяна Сідашева також вкотре нагадала про необхідність тимчасової евакуації заради головного - життя та безпеки дітей.
 
У школах Донеччини в цьому році 587 медалістів.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter