30 евакуйованих мешканців Донеччини знайшли прихисток на Житомирщині

347397221 652143610287602 7294281035830961967 n
 
Прихисток на Житомирщині сьогодні знайшли ще 30 вимушених переселенців з Донеччини, які прибули потягом до Бердичева. Серед них шестеро дітей та ще три особи з інвалідністю.
 
Про це розповіли в Донецькій обласній державній адміністрації.
 
На пероні залізничного вокзалу їх зустріли рятувальники, поліцейські, волонтери, представники місцевих органів влади, товариства Червоного Хреста України, благодійного фонду “Карітас Бердичів УГКЦ”. Прямо на вокзалі переселенці мали змогу перекусити, а також отримати фінансову допомогу від держави. Рятувальники переносили увесь багаж переселенців від перону до автобуса, яким відвозили їх до місць тимчасового проживання, повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області. Частину внутрішньо переміщених осіб розмістили на базі колишнього освітнього закладу в с. Городок Ружинської територіальної громади, інші виявили бажання поселитися самостійно в містах Житомир, Бердичів, Чернівці та с. Студениця Житомирського району.
 
Нагадаємо, з 18 квітня триває безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. 14 червня з Покровська відправиться черговий евакуаційний потяг на Бердичів. Рейси цього безкоштовного евакопоїзда здійснюються один раз на чотири дні.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter