П’ять і вісім років ув’язнення – прокурори довели провину двох інформаторів з Донеччини

1 9

За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури судом ухвалено вироки двом мешканцям Донеччини за несанкціоноване поширення інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України в умовах воєнного стану (ч. 2, 3 ст. 114-2 КК України). Їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років та 3 місяці й 8 років і 3 місяці.

Возможно, это изображение 1 человек

Прокурорами у суді доведено, що у серпні 2022 року мешканка м. Білозерська з власного телефону через месенджери «Telegram» і «Viber» надсилала на номери російських мобільних операторів текстову інформацію військового характеру. Шанувальниця окупантів відправляла дані про розташування й переміщення військовослужбовців ЗСУ як на території власного міста, так і Бахмутського району.
Возможно, это изображение 2 человека и текст «1 wp WARCRIMES WAR CRIMES prosecutor DONETSKREGION 廴 AoHeubKa o6лacHa npoKypaTypa»
Інший інформатор, будучи адміністратором групи прихильників держави-агресора в «Telegram», почав співпрацювати з представником держави-агресора у січні 2023 року. Чоловік також неодноразово надсилав на російський мобільний номер інформацію про розташування особового складу та військової техніки українських захисників на території м. Краматорська.
Невдовзі після скоєного засуджених викрили та заарештували.
Чоловік проведе за ґратами 8 років і 3 місяці, а жінка - 5 років та 3 місяці свого життя.
Досудові розслідування здійснювались ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter