Звітний концерт Духового оркестру Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця

339163686 130916403163361 6488713402613273980 n
 
3 квітня 2023 року відбулася яскрава подія у діяльності Духового оркестру Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця - звітний концерт у міському Будинку культури м. Кам‘янець–Подільський для жителів міста.
 
Через російську агресію проти України колектив оркестру довгий час не мав можливості виступати у подібних великих концертних залах, що до війни було традицією. Немов ковток свіжого повітря подарували музикантам з Бахмута на чолі з диригентом оркестру Юрієм Дахновський департамент гуманітарної політики Кам‘янець-Подільської міської ради на чолі з Дмитром Назаренком та міський Будинок культури на чолі з Миколою Нечаєм, надавши можливість виступу перед поціновувачами різножанрової української та світової музики. Окрема подяка - Військовому оркестру міста (керівник - Андрій Жарій), який підтримав Духовий оркестр спільним виступом і зробив звучання ще більш насиченим і ефектним.
 
Концерт, за традицією, було присвячено героїчній боротьбі воїнів ЗСУ та майбутній Перемозі. Слава Україні!!! Героям Слава!!!
 
Управління культури і туризму облдержадміністрації
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter