Відповідну тезу озвучив високопоставлений військовий чиновник США, цитує його репортер американського видання Foreign Policy Джек Детч. Така поведінка ворога демонструє, що втрати на полі бою його аж ніяк не лякають. У цьому випадку головне – досягнути поставленої мети.

Погано оснащені, але кинуті у бій

Росія відправляє десятки тисяч мобілізованих військових для зміцнення позицій в Україні, ослаблених боями в Бахмуті,
– заявив чиновник.

Оскільки ворог шле десятки тисяч мобілізованих на посилення позицій, то це свідчить лиш про одне: стільки ж він міг кинути і на сам Бахмут. Особливо, якщо враховувати, що на його штурм відправляли як самих мобілізованих, так і вагнерівців, які гинули буквально сотнями.

Детч додав, що у США вважають новоспечені війська країни-агресорки "погано оснащеними, погано навченими та кинутими на полі бою".

Яка ситуація поблизу Бахмута зараз

Військовий експерт Петро Черник зауважив, що ситуація на фронті для російських бійців не надто оптимістична. Вони вже який місяць не можуть захопити Бахмут. А це місто для них – важлива точка. Воно необхідне для вогневого контролю Дебальцевського залізничного полотна.

Військовий ЗСУ Ігор Швайка наголосив, що у районі Бахмута точаться складні бої. Так, Сили оборони стримують ворога. Втім, слід розуміти, що це не так уже й просто робити. І складно буде нам доти, поки ми не зможемо піти у контрнаступ і не проганятимемо загарбників.

Нагадаємо, що ворог не полишає спроб вести наступ на Бахмутському й Авдіївському напрямках. І не зупиняють його шалені втрати, яких він зазнає.

Наостанок згадаємо слова військового експерта Романа Світана. Він пояснив, чому Бахмут легше захищати, ніж наступати на нього. За його словами, район міста, а також лівий берег річки Бахмутка – хороший рубіж. Тож ніхто його не збирається здавати. Крім того, "висотки" значно зручніше утримувати в обороні.