Голова Донецької області Павло Кириленко відвідав Дніпропетровщину

326448550 1362359251181856 7046207544296543446 n
 
Під час робочої поїздки Павло Кириленко провів низку зустрічей з представниками міжнародних організацій, з якими багато років поспіль пліч-о-пліч розвивали Донеччину.
"На жаль, через широкомасштабне вторгнення рф на територію України ми вимушені повернутися від розбудови до вирішення нагальних гуманітарних проблем. Генератори, теплий одяг, їжа, ліки, гігієнічні засоби, реагенти для очистки води - важко навіть перерахувати усе, що надходить зараз у якості гуманітарної допомоги від міжнародних організацій Україні та Донеччині зокрема. Оскільки саме в нашій області продовжуються найзапекліші бої, то і увага до потреб людей, що залишаються на її території, особлива", - зазначив Кириленко.
Голова Донеччини розповів, що із Головою офісу UNICEF Ukraine Муратом Шахіним говорили про підтримку роботи критично важливого для Донеччини підприємства - компанії "Вода Донбасу", а також про забезпечення потреб дітей та фінансову підтримку цивільного населення.
Із делегацією UNHCR Ukraine на чолі з Верховним Комісаром у справах біженців Філіппо Гранді обговорили зокрема можливість надання будівельних матеріалів для відновлення (де це можливо) приватних будинків, які постраждали від обстрілів російських окупантів. А також постачання обігрівачів, теплових пушок, буржуйок, пелетів, наметів, ковдр та інших необхідних речей для людей, які залишаються жити на Донеччині.
Крім того, в рамках робочої поїздки Павло Кириленко оглянув соціальне житло, що ремонтується для маріупольців у Дніпрі, а також відвідав оновлений Центр підтримки для переселенців ЯМаріуполь. Дніпро та центр побутових послуг "ЯМаріуполь. Турбота". Їх відкриття також стало можливим завдяки підтримці низки міжнародних організацій.
"Нова фаза війни, яку розв'язала проти нашої країни росія, принесла на нашу землю багато горя. Але завдяки нашій згуртованості, ми вистоїмо й переможемо. І я дякую кожному, хто разом з нами на різних напрямках і фронтах здобуває нашу спільну українську Перемогу", - додав Кириленко.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter