ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у громадах Донеччини завершено

0999 

10 і 11 грудня 2022 року стали фінальними в олімпіадній естафеті в територіальних громадах області. ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на Донеччині завершено. Про це інформує Донецький ІППО.

"Цими вихідними учасники перевіряли свої знання з інформаційних технологій, економіки, біології, англійської мови та географії. До виконання олімпіадних завдань долучилися 1755 учнів і учениць закладів загальної середньої освіти. Долаючи випробування відсутністю світла і зв’язку, юні інтелектуали успішно впоралися з виконанням олімпіадних завдань.

Усього у 18 олімпіадах на ІІ етапі взяло участь близько 5200 учасників! Найбільш популярними серед учнівської молоді стали олімпіадні змагання з математики, української мови та літератури, англійської мови. Значний інтерес викликали й інші предмети, серед яких біологія, географія,  історія, фізика.

Дякуємо всім учасникам ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і їхнім наставникам. До зустрічі на ІІІ, обласному, етапі, який відбудеться вже зовсім скоро - у січні-лютому 2023 року!", - говориться в повідомленні.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter