На Донеччині безробітні долучаються до оплачуваних суспільно корисних робіт

318409922 514440467393478 7588991791970658695 n 
На початку листопада Донецька обласна служба зайнятості активно долучиласядо урядового проєкту з організації оплачуваних суспільно корисних робіт. Наразі на Донеччині вже залучено майже 450 безробітних осіб, які виконували різні види робіт, направлені на забезпечення нормального життя громадян нашої країни. Про це інформує Донецька обласна служба зайнятості.
 
Для забезпечення функціонування життєдіяльності міста Костянтинівки фахівці міського центру зайнятості разом з представниками комунальних підприємств міста залучили до виконання суспільно корисних робіт 50 безробітних осіб. Пошукачі роботи займались видачею населенню дров на час опалювального сезону.
 
У Краматорську за направленням міського центру зайнятості 40 безробітних долучилися до облаштування об’єктів укриття, заготівлі дров, благоустрою, виконанню ремонтних робіт на об’єктах цивільного захисту. Щоденно прибирається та відвантажується 16 тон сміття. Завдяки злагодженій роботі у листопаді було прибрано більше 300м2приміщень, які облаштовуються під гуртожитки.
У Селидовому пошукачі виконували роботи із заготівлідров для соціально незахищених верств населення, займались очищенням території біля об'єктів, які зазнали руйнувань, та підготовкою наборів гуманітарної допомоги.
 
Суспільно корисні роботи організовано і у нещодавно деокупованій Лиманщині. Завдяки співпраці фахівців міського центру зайнятості та представників комунальних підприємств до робіт було залучено 12 осіб. Безробітні працювали у Лимані та старостинських округах селищ Новоселівка, Ямпіль, Ярова та Шандриголове. Завдяки їх роботі впорядкуванні прилеглі до адмінбудівельтериторій, очищено понад 450 м2 та вивезено 70 тон будівельного сміття. Також безробітні брали участь у роботах по наданню гуманітарної допомоги мешканцям. Було розфасовано та роздано понад 500 продуктових наборів. Окрім цього, вони проводили підсобні роботи по поточному ремонту вікон і приміщень.
 
Завдяки організації суспільно корисних робіт з одного боку вдається розв'язати низку актуальних для життєдіяльності громади питань, а з іншого – на деякий час залучити безробітних до легальної зайнятості з гарантованим заробітком.
 
Окремо треба зазначити, що деякі з безробітних, яки брали участь у суспільно корисних роботах, наразі переходять до штату комунальних підприємств на постійні робочі місця.
Робота в даному напрямку триває.
 
Єдиний порталівакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.
Чат-ботДонецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram - https://bit.ly/2UnnJwh.
Телефони«гарячих ліній» служби зайнятості Донеччини https://bit.ly/3rLgZtT.
ТелефонCall-центру Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 67.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter