flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Виставка «Схід: рівень свободи» відкрилась у Донецькому обласному художньому музеї

vіstavka3

У Донецькому обласному художньому музеї відкрилася виставка «Схід: рівень свободи». Виставка присвячена Україні та 30-річчюю її незалежності. Вона спрямована на демонстрацію творчого надбання регіону в галузі образотворчого мистецтва.

vіstavka4В експозиції більше 80 картин. Роботи різнопланові, виконані у різних техніках, але всі об’єднує любов до рідної країни. На картинах – підприємства Донеччини, люди, які на них працюють, мальовничі пейзажі нашої області, красиві куточки міст, багато портретів мешканців Донеччини та ін.

vіstavka5Біля 30 художників із різних міст та населених пунктів нашої області прийняли участь у проєкті. Серед учасників-членів Національної Спілки художників України – Іван Базилевський, Сергій Сметанкін, Микола Корягин, Володимир Радковський, Володимир Байбара, Володимир Ковальов, Сергій Садчиков, Василь Бомбіза, Олександр Македонський.  

vіstavka2Художник з Бахмуту Сергій Садчиков представив роботи, які відображають красу Донеччини та свого рідного Бахмуту. Він розповів, що зараз працює над історичною картиною, присвяченою визвольному руху у нашій області та країні. Також автор намалював прекрасні пейзажі та вулиці Бахмуту. «Я бажаю Україні процвітання, щоб вирішилися всі проблеми і ми з надією дивилися у майбутнє», - сказав Сергій Садчиков.

Художник зі Слов’янська Виктор Зелік дуже любить Україну і це відображає у своїй творчості. Роботи автора виконані аквареллю, автор любить працювати саме у цій техніці.

«Виставка цікава, багато робіт виконано маслом, але є й інші. Деякі мені особливо сподобалися. Вони чіпляють за живе, визивають емоції… Виставка подобається, цікавий проєкт, який дає змогу нашим художникам проявити себе та показати любов до Батьківщини».

Олександр Македонський з Часов Яру у дитинстві виховувався у інтернаті. І одну зі своїх картин присвятив дітям, які також мають важку долю. Автор побажав Україні цінувати труд художників, які зберігають історію, зображуючи різні моменти з життя певного часу, певної епохи.

На виставці також представлені роботи вчителів Художньої школи Краматорська – Лариси Кулешової, Ірини Новікової та Ганни Яшиної. Вони також різнопланові та цікаві.  

Участь в урочистому відкритті цієї мистецької події взяла заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна.  

«Дуже гарний захід, що надихає. Я щаслива від того, що культура відроджується на Донеччині, від того, що у нас є вже музейні виставкові зали, де ми можемо проводити такі заходи, які об’єднують між собою і митців, і населення нашої області. Дуже приємно чути схвальні відгуки від поціновувачів мистецтва. Дуже приємно, що діти приходять, цікавляться, беруть участь, залишають свої відгуки після відвідування цієї виставки. На цій виставці ми бачимо, яка різна наша Донеччина, який наш регіон різнобарвний.  Нам є, чим пишатися впевнена, що таких заходів на Донеччині надалі буде більше», - сказала Юлія Костюніна.  

На виставці авторам та почесним гостям подарували буклети виставки. Присутніх своїми виступами порадували юні таланти міста.

 

1 1 1 1 1 3 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

17°C
Краматорск

Влажность 38%

Ветер 1 м/с

Давление 758 мм

Курс валют НБУ на 22.10.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта