flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Агенція розвитку та інновацій «Наш Краматорськ» взяла участь у «Форумі добрих справ»

 
formu dobrih sprav0
 
У Краматорську пройшов «ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ». Його організатори Олександр Сосіс, голова Наглядової ради Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр і Тетяна Грабар, директор Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр запросили учасників із Донецької та Луганської областей.
Агенція розвитку та інновацій «Наш Краматорськ» також взяла участь у заході, тематика зустрічі: «Громадянське суспільство на прифронтових територіях України».
«ФОРУМ ДОБРИХ СПРАВ» – це не лише про людяність і підтримку, це про нові можливості кожного, хто готовий змінювати й зміцнювати свою громаду. Тут зустрілися представники благодійних фондів, громадських організацій, військові волонтери, зоозахисники – усі, хто розвиває громадянське суспільство. Звичайні українці, які своїми справами рухають світ уперед і стають прикладом для інших. Вони не чекають допомоги, а самі є натхненниками!
Народний депутат України Максим Ефимов об’єднав команду ініціативних людей для розвитку Краматорська. І сьогодні ми є агентами змін і перетворень рідного міста, платформою, яка допомагає активним краматорцям посилювати свою громаду. Агенція працює у різних напрямах, і один з них – активна участь у формуванні громадянського суспільства. Організація та проведення культурних, спортивних, благодійних заходів для містян є частиною нашої роботи. А ще, ми завжди відкриті для нових ідей і класних ініціатив.
Щиро вдячні організаторам заходу за теплу атмосферу та гарний настрій подарований усім присутнім!", - повідомляється нап сторінці Агенції у Фейсбуці.
1 1 1 1 1 2 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia

top5

Что для вас значит Краматорск?

Погода:

11°C
Краматорск

Влажность 78%

Ветер 4 м/с

Давление 767 мм

Курс валют НБУ на 28.09.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта