flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Новые спортплощадки, конкурс «Чудо-мама» и красота на Дворцовой в Краматорске

vorkaut

В Краматорске определены проекты, которые будут реализованы за средства Общественного бюджета. Всего победителями стали 10 проектов. Из них 6 малых (финансирование до 200 тысяч гривен) и 4 больших (финансирование от 200 до 600 тысяч гривен). Всего на реализацию проектов в этом году выделено 3,2 млн гривен.  

Большие проекты

Краса на Двірцевій

«Територія біля школи 22 – це частина центральної вулиці Двірцевої, яка формує естетичне сприйняття Краматорська не лише краматорчанами, а і гостями міста. В межах реалізаціі проєкту планується обладнання сучасної зони відпочинку біля школи. Це додасть красивого та привабливого вигляду вулиці Двірцевій та надасть можливість комфортно та безпечно перебувати в центрі мешканцям та гостям міста».

Спортивний майданчик для занять воркаутом (вуличною гімнастикою)

«STREET-WORKOUT - це популярний сьогодні вид занять спортом, можливість розвивати не тільки фізичну форму, а й упевненість у собі, корисно проводити дозвілля, займаючись на свіжому повітрі, спілкуючись з однодумцями.
Створення доступного для всіх майданчика для занять воркаутом на мікрорайоні (Двірцева, 57а) буде також сприяти популяризації серед дітей і дорослих здорового способу життя».

Безпека та порядок у дворі

«Підсвічування прибудинкової території відіграє значиму роль для створення безпечних умов пересування та комфорту мешканців.Потрібно: встановити додаткові ліхтарі (збив вантажний автомобіль) та замінити непрацюючі (вул. Двірцева, 44).
Також потрібно сучасне покриття спортивного майданчика, який користується популярністю у жителів мікрорайону. Зараз спортивне обладнання встановлено безпосередньо у багнюці».

Комфортний двір

«У дворі дому 17 по вул. М. Приймаченко необхідно провести розширення придомової дороги або створити додаткові асфальтовані майданчики для роз'їзду автівок(кармани)
Придомова дорога завузька для роз'їзду автівок. На моменті проектування цю дорогу зробили більш візькою ніж у сусідніх дворах(2м) і це створює величезну проблему для мешканців, автівок швидкої, поліції та аварійних і комунальних служб».

Малые проекты

Соціальна рекламна кампанія на підтримку впровадження паліативної допомоги в Краматорську

«Паліативна допомога - це медична допомога, що дозволяє полегшити фізичні та моральні страждання пацієнтів із невиліковними захворюваннями та покращити якість життя хворої людини та членів її родини. Наразі в Краматорську паліативна допомога не надається. В рамаках цього проєкту планується створити 2 соціальних відеоролика на підтримку впровадеження паліативної допомоги в Краматорську».

Проведение конкурса "Чудо-мама"

«Конкурс Чудо мама проводится в целях реализации потенциала и поддержки семей г. Краматорска.
Целью конкурса Чудо мама является
-формирование правильного восприятия образа женской красоты, как сочетание очарования, интеллекта и женственности;
-содействие повышения престижа семейных ценностей;
-популяризация положительного образа современной мамы».

Облаштування дитячого-спортивного майданчика. Наші діти-Майбутне Краматорська

«Метою проекту є покращення благоустрою району, а саме: створення зони зручного відпочинку для різних вікових категорій та інтересів.На даний час не має жодной качелі. Користь проекту - формування комунікативного спілкування між дорослими,дітьми. Проект повинен "розбудити" громадську свідомість задля подальшого благоустрою подвір*я,залучення дітей до активного відпочинку».

Улюблене місто - комфортне місто(Академічна 12)

«Облаштування паркувальної зони з поверненням зеленої зони відпочинку. Надання естетичного вигляду дворовому простіру».

Спортмайданчик у Старому місті

«Організувати спортмайданчик у Старому місті у дворі домів навпроти ж/д вокзалу. Двір об`єднує 5 будинків з великою кількістю мешканців, також двір розташований у центрі старої частини міста, таким чином спортмайданчиком зручно буде користуватися і іншим мешканцям міста. Приладдя спортмайданчику розраховане на людей будь-якого віку».

Дитячий майданчик «Грай розумно – відпочивай яскраво!»

«У нашому районі не вистачає зон для відпочинку дітей (віком від 6 до 14 років), та дітей з обмеженими фізичними можливостями. П’ять великих дев’ятиповерхівок (б. Краматорський 11, 13, 15, Двірцева, 56 та 58) нараховують велику кількість дітей.
Цей дитячий майданчик з елементами доступності буде обладнаний необхідним спорядженням для активних ігр, розвитку та просто відпочинку».

.

1 1 1 1 1 8 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Добавить комментарий

evgenia

top5

Будете ли вы вакцинироваться от коронавируса?

Погода:

15°C
Краматорск

Влажность 28%

Ветер 3 м/с

Давление 771 мм

Курс валют НБУ на 11.04.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта