flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

В Краматорске создан Клуб директоров школ «Диалог»

 

klub direktorov kramatorsk 1.jpg0

В Краматорске директора школ объединились в клуб «Диалог». Инициатором его создания стала директор Экономико-гуманитарного лицея №8 им. В. Стуса Виктория Калинина.

Как рассказала Виктория Калинина «Восточному проекту», нынешнее время ставит перед школой задачи, которые требуют нестандартных подходов, инноваций, обмена опытом.

«Клуб "Діалог" - професійне неформальне співтовариство директорів шкіл, які хочуть і готові встати над рутиною поточної роботи та зазирнути в майбутнє освіти: дізнатися про те, які тренди сьогодні існують і що необхідно враховувати, щоб школа змінилася, що потрібно зробити суспільству, школі, щоб освіта сьогодні стала мейнстрімом суспільного розвитку.

klub direktorov kramatorsk 2Перше засідання Клубу директорів закладів загальної середньої освіти Краматорська «Діалог» було організаційним. В ньому прийняли участь: начальник управління освіти Ірина Каракулова, керівник Центру професійного розвитку педагогів Євгенія Кірєєва та директори закладів загальної середньої освіти №8, 25, 23, 6, 32, Краматорської української гімназії.

Наступне засідання клубу заплановано на 1 квітня. На цьому засіданні ми поговоримо про аудит шкіл. Деякі директори шкіл є експертами з цього питання. На це засідання ми запросимо всіх керівників закладів загальної середньої освіти міста».

1 1 1 1 1 8 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Добавить комментарий

evgenia

top5

Будете ли вы вакцинироваться от коронавируса?

Погода:

16°C
Краматорск

Влажность 26%

Ветер 2 м/с

Давление 770 мм

Курс валют НБУ на 11.04.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта