flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Любовь, которая победила туберкулез

 

148800592 178493974031025 5777793464769125840 o

Историей любви и исцеления поделились на своей странице журналисты проекта противодействия туберкулезу. Она очень трогательная и доказывает, что настоящая любовь побеждает все преграды и болезни.

«Вважається, що любов – великий Божий дар, яким наділена не кожна людина. Але якщо той дар люди мають, то здатні здолати суворі іспити та виклики, досягти будь-якої мети. Кожна історія кохання – неповторна і надихаюча. Особливо та, яка розвивалася на очах.

2012 рік. Дарина – медична сестра легеневого відділення

КНП "Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер"

(ОКПТД) у Донецькій області. Фахова, авторитетна, приваблива. Микита – шокований діагнозом, пригнічений, розгублений пацієнт з важкою формою туберкульозу. Спочатку вона опікувалася молодим чоловіком як медичний працівник: надавала поради, намагалася допомогти налаштуватися на тривале лікування. Але раптом все змінилося, і миттю дівчина відчула, що він – саме той чоловік, на якого вона завжди чекала. Події розвивалися стрімко, і в 2013 році пара одружилася. Невдовзі Микита закінчив лікування, а в 2015 році у подружжя народилася дитинка. Насолоджувалися життям, працювали, мріяли про майбутнє.

Аж поки туберкульоз знову не нагадав про себе важким рецидивом з іще більш широкою стійкістю до препаратів. І знову боротьба, знову тривале лікування. Звичайно, сподівалися на позитивний результат, але цього разу він був невтішним. Лікування виявилося невдалим, а остаточний діагноз пролунав неначе вирок: паліатив.

Знесилений, Микита зламався, впав у глибоку депресію. А Дарина заборонила собі і думати про найгірше, щодня зверталася до лікарів з єдиним проханням – знайти вихід, спробувати ще раз, врятувати її родину. Відчайдушно шукаючи порятунку для свого пацієнта, фтизіатри ОКПТД звернулися за консультативною допомогою до експерта  

PATH

Ольги Павлової. Діагноз був підтверджений, проте надія на одужання з’явилася, якщо до схеми лікування включити нові сучасні протитуберкульозні препарати, яких в 2018 році в Україні ще не було.

Після детального вивчення випадку Микиту госпіталізували для продовження лікування у Національному інституті фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського. Але спочатку Дарині довелося самостійно придбати необхідний препарат – бедаквілін. Для цього вона взяла кредит в банку. Впоратися їй було непросто, але жінка була налаштована використати всі можливості для порятунку чоловіка. Згодом необхідні препарати вже були в Україні завдяки пілотній програмі в рамках реалізації проекту

USAID Ukraine - USAID Україна

«Виклик туберкульозу», а потім вони стали доступні для багатьох пацієнтів в усій країні. Тож Микита продовжив амбулаторне лікування вдома, користуючись відео-ДОТ. Увесь час Дарина була поруч, поєднуючи роботу, піклування про дитину і чоловіка. Робила внутрішньовенні ін’єкції, контролювала прийом всіх препаратів, радилася з лікарями. А головне – дарувала чоловікові свою любов, турботу, відданість та терпіння.

Микита одужав. Певна річ, що для його одужання були надзвичайно важливі нові препарати і схеми лікування, професійні дії багатьох фахівців. Але головною мотивацією до перемоги над хворобою усе-таки стала безмежна любов Дарини. І не тільки для Микити, а для всіх, хто став свідком таких сильних почуттів і був причетним до цієї історії. Сила кохання Дарини надихала на пошук можливостей, щоб допомогти, подарувати молодій родині шанс на щастя. Захоплюємося Дариною, наділеною даром кохати.

Надсилаємо любов #LoveVirtually всім героям охорони здоров'я, які піклуються про людей з ТБ, #COVID19, ВІЛ&малярією. Ми вдячні за вашу наполегливу працю».

1 1 1 1 1 6 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia

top5

Нужен ли краматорчанам аэропорт?

Погода:

6°C
Краматорск

Влажность 75%

Ветер 4 м/с

Давление 755 мм

Курс валют НБУ на 04.03.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта