flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Павел Кириленко опроверг слухи о плохом качестве воды

 
pavel kirilenkoВода, которая подается потребителям, соответствует действующим санитарным нормам. Об этом сообщил в Фейсбуке председатель ДонОГА Павел Кириленко. 
"З огляду на те, що областю ширяться чутки стосовно нібито погіршення якості води, вважаю за необхідне прояснити ситуацію. Одразу зазначу: склад води, яка подається споживачам комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу», відповідає чинним санітарним нормам.
Але разом з тим, у водах р.Сіверський Донець, де бере початок канал Сіверський Донець – Донбас (який є єдиним питним джерелом для 4 млн жителів Донеччини), фіксується перевищення фонових показників амонію. Приблизно в 2-4 рази.
Щоб з’ясувати причини, лабораторії провели аналіз води у річці та її притоках. Найбільшу концентрацію амонію (14,25 мг/л ) зафіксовано у Харківській області у річці Уди, яка є притоком Сіверського Дінця.
Враховуючи результати аналізів, у компанії «Вода Донбасу» припускають, що найімовірнішим джерелом забруднення є очисні споруди одного з комунальних підприємств Харківської області.
У четвер, 14 січня, відбулося засідання робочої групи Міжвідомчої комісії, на якій Харківській ОДА було рекомендовано створити відповідну робочу групу і з’ясувати причини погіршення екологічної ситуації у басейнах річок Уди та Сіверський Донець. До цієї роботи мають бути залучені й Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів та “Вода Донбасу”.
Донецька ОДА направила листа на Харківську ОДА, в якому акцентувала увагу на необхідності встановити причини забруднення води у річці Сіверський Донець та, відповідно, у каналі Сіверський Донець-Донбас.
“Вода Донбасу” та “Попаснянський районний водоканал” продовжують лабораторні дослідження води.
Ще раз наголошую: попри всі ускладнення, до кінцевого споживача на Донеччині доходить вода, яка відповідає санітарним нормам. Фільтрувальні станції області працюють з дотриманням технологічних режимів і застосовують необхідну кількість реагентів відповідно до змін якості води у джерелі водопостачання – каналі Сіверський Донець-Донбас відповідно до змін якості води у джерелі водопостачання – каналі Сіверський Донець-Донбас".
1 1 1 1 1 4 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia

top5

Нужен ли краматорчанам аэропорт?

Погода:

3°C
Краматорск

Влажность 48%

Ветер 8 м/с

Давление 757 мм

Курс валют НБУ на 08.03.2021:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта