flagman223x100

tes3 2

lom4

9999300х150

Бесплатные кружки и студии для детей в Центре внешкольной работы Краматорска

kruzhki dlja detej CVR

Центр внешкольной работы Краматорска приглашает детвору записаться в свои кружки и студии.

Записаться в кружки Центра внешкольной работы можно в помещении ЦВР ежедневно с 8.00 до 18.00 или через интернет на официальной страничке ЦВР в Фейсбуке.

Как рассказала директор ЦВР Оксана Коломийцева, в учреждении продолжается ремонт, и поэтому пока кружки будут работать на базе школ города. «Родителям не нужно паниковать, если кружок, который дети посещали, будет работать на базе другой школы. Кружки не закрываются, но могут изменить место расположения», — сказала Оксана Коломийцева.

Занятия в Центре внешкольной работы проводятся бесплатно. В кружки принимаются дети и молодежь от 6 лет до 21 года.

КРУЖКИ И СТУДИИ ЦВР

Соціально-реабілітаційний напрям

№ з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

1

Студія художньо-естетичного розвитку дітей дошкільного віку:

- гурток «Умілі рученята» (малювання, ліплення, аплікація, конструювання);

- розвиток мовлення, формування початкових математичних знань;

- англійська мова;

- музика, хореографія

Малахова Людмила Дмитрівна,

Васильєва Олександра Володимирівна,

Наумова Ольга Олексіївна,

Зибко Людмила Василівна,

Леонідова Юлія Валеріївна,

Жалніна Ірина Володимирівна.

2

Гурток «Творча група дошкільнят

«Паросток»

Васильєва Олександра Володимирівна

3

Народознавчий гурток «Джерельце»

Наумова Ольга Олексіївна

4

Гурток «Бізнес-клас»

Дубровіна Валентина Володимирівна

5

Гурток «Лідер»

Арендар Лариса Іванівна

6

Гурток «Цікава Україна»

Івченко Віталій Вікторович

7

Гурток «Рада старшокласників»

Коротка Світлана Сергіївна

8

Гурток «Цікаве дозвілля» (творча праця)

Кошелєва Людмила Олексіївна

9

Гурток «Крок до професії»

Зибко Людмила Василівна

10

Гурток «Англійська мова»

Леонідова Юлія Валеріївна

11

Інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?»

Пристінський Владислав Леонідович

Гуманітарний напрям

№ з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

1

Гурток «Litera»

Колєснікова Тетяна Володимирівна

2

Літературно-творчий гурток

Беліков Радіон Валерійович

3

Гурток «Англійська мова»

Леонідова Юлія Валеріївна

4

Медіа-студія «Радіожурналіст»

Іванова Ірина Олексіївна

5

Гурток «Юнпрес»

Іванова Ірина Олексіївна

 Художньо-естетичний напрям (декоративно-прикладне та образотворче мистецтво)

№ з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

1

Арт-студія декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Колорит»

Відінєй Інна Анатоліївна

2

«Сучасне плетіння спицями»

Гавриленко Валентина Анатоліївна

3

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівні візерунки» (малюнок на тканині, вишивка)

Деркаченко Ірина Анатоліївна

4

Зразкова студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Місячне сяйво»

Зуєва Наталія Юріївна

5

Гурток декоративно-прикладної творчості «Художня мозаїка» (виготовлення текстильної іграшки)

Коновалова Ольга Анатоліївна

6

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Чарівна квітка» (виготовлення квітів з різних матеріалів)

Кулик Тетяна Валеріївна

7

Студія прикладного та образотворчого мистецтва «Фантазія»

Педченко Наталія Володимирівна

8

Гурток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Веселка»

Світлична Катерина Сергіївна

 

«В’язання гачком»

Торохтій Вікторія Станіславівна

10

«Техніка рукоділля»

Чаус Наталія Вікторівна

11

Студія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Декор»

Черненко Вікторія Анатоліївна

Художньо-естетичний напрям (художня самодіяльність)

№ з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

1

Хореографічний ансамбль «Вітерець» (естрадний, народний, сучасний, класичний танець) (середній, старший шкільний вік)

Івкова Оксана Сергіївна

2

Хореографічний ансамбль «Вітерець» (естрадний, народний, сучасний, класичний танець) (підготовче відділення, молодший шкільний вік)

Харченко Олена Іванівна

3

Професійна студія танцю «Імперія» (сучасна, класична, бальна, спортивно-бальна  хореографія)

Денисенко Євгенія Володимирівна

4

Ансамбль естрадного танцю «Асорті» (партерна гімнастика, класична, естрадна хореографія)

Жалніна Ірина Володимирівна

5

Хореографічний ансамбль вірменського танцю «Наірі» (народний танець)

Івкова Оксана Сергіївна

6

Хореографічний ансамбль «Веселка» (народний, естрадний, класичний танець)

Йова Наталія Анатоліївна

7

Ансамбль естрадної пісні «Барви»

Коргут Ольга Василівна

8

Гурток сольного співу «Бельканто»

Лісняк Людмила Іванівна

9

Козацький ансамбль шумових інструментів «Перестук»

Лушпа Олександр Васильович

10

Театральна студія «Маскарад»

Мішарьова Тетяна Анатоліївна

11

«Основи музично-творчої діяльності» (навчання грі на фортепіано)

Савенкова Анастасія Борисівна

12

Гурток «Гітара»

Сорокін Ігор Валерійович

13

Студія танцю «Вікторія»(естрадно-спортивна хореографія, спортивний бальний танець)

Трофімюк Вікторія Віталіївна

Дослідно-експериментальний напрям, екологічний профіль

№ з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

1

Гурток «Екологічне краєзнавство»

Науковий гурток МАН з біології

Писарєв Сергій Миколайович

2

Гурток «Юні натуралісти»

Гурток «Зоологи»

Науковий гурток МАН з екології та біології

Ксенжук Олена Іванівна

3

Гурток «Юні аматори природи»

Кисельова Віра Василівна.

4

Гурток «Юний хімік»

Гавриленко Валентина Анатоліївна

Фізкультурно-спортивний напрям

№ з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

1

Гурток «Настільний теніс»

Мірошниченко Андрій Юрійович

2

Гурток «Скелелазіння»

Фомін Сергій Володимирович

3

Гурток «Бойовий гопак»

Авраменко Віктор Андрійович

Науково-технічний напрям

№ з/п

Назва гуртка

ПІБ керівника

1

Гурток «Радіозв’язок на коротких та ультракоротких хвилях»

Новицький Володимир Михайлович

2

Гурток «Паперова пластика»

Дубовицька Алла Вікторівна

3

Гурток «Розумники та розумниці»

Клімік Ірина Володимирівна

4

Гурток «Основи комп’ютерних технологій»

Чепель Юлія Олександрівна

5

Гурток «Основи робототехніки та комп’ютерного моделювання»

Беш Андрій Миколайович

6

Гурток «Конструювання і технологія ляльки та іграшки»

Ковалевська Тетяна Юріївна

7

Гурток «Авіамоделювання»

Куделін Сергій Володимирович

8

Майстерня-студія технічного дизайну «ДіВіеР»

(різьблення по дереву)

Геряк  Дмитро Сергійович

9

Проектний менеджмент

Шарабан Ольга Володимирівна

1 1 1 1 1 3 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Наталья Аленькова

Добавить комментарий


20000000

evgenia

top5

Ничего не найдено!

Погода:

9°C
Краматорск

Влажность 100%

Ветер 3 м/с

Давление 762 мм

Курс валют НБУ на 31.10.2020:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта