У Краматорську відзначають день Конституції України

 

den konstitucii

У сквері імені Т.Г. Шевченка відбулось покладання квітів. В умовах карантину українці вимушені відмовитись від проведення масових заходів. Квіти до бюсту Тараса Шевченка разом із заступником міського голови Юрієм Люлькою поклали представники Краматорського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, повідомляє Краматорське самоврядування у Фейсбуці.

"Не дивлячись на те, що сучасна Конституція України була прийнята всього 24 роки тому, історики вважають, що конституційному процесові в Україні - понад 300 років. За точку відліку обрано 5 квітня 1710 року, коли під час обрання гетьманом України Пилипа Орлика уклали документ, пізніше названий Конституцією Пилипа Орлика.

Це був визначний український народно-політичний документ, у якому знайшли яскраве відображення тогочасні ідеали української нації. "Пакти і Конституція прав і вольностей Війська Запорозького", або так звана "Конституція Пилипа Орлика", яку було проголошено у день його виборів гетьманом, є унікальним документом, який дослідники небезпідставно називають однією з перших у світі демократичних конституцій".

1 1 1 1 1 5 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

landing

Gifius.ru 4

top5

Погода:

20°C
Краматорск

Влажность 68%

Ветер 2 м/с

Давление 764 мм

Курс валют НБУ на 11.07.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта