О льготах для владельцев студенческих билетов в Краматорске

 

peticija1Краматорчанин Артур Семак в апреле опубликовал на сайте электронных петиций обращение к властям с предложением предоставить льготы студентам на проезд в транспорте, посещение музеев, концертов, кинотеатров и других культурных мероприятий.

29 мая городские власти дали ответ на петицию. В нем говорится о том, что в транспорте студенты могут пользоваться проездными, а посещать музеи можно бесплатно в специально отведенные дни. Что касается концертов и других мероприятий, то те, которые организовывает город, проводятся бесплатно. А на субъектов частной формы собственности город повлиять не может.

«Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію від 23.04.2020 року щодо надання пільг власникам студентських квитків та повідомляє наступне.
1. З питання щодо надання пільг до 50% на користування громадським транспортом, зокрема міськими автобусами, міжміськими автобусами та електричками.
Виконкомом Краматорської міської ради прийнято рішення від 04.03.2020 № 185 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 04.09.2019 № 787 «Про встановлення тарифів на проїзд КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»  вартості місячних проїзних квитків для студентів у:
міському електротранспорті -105 грн.;
у міському автобусі загального користування – 126 грн.;
двома видами транспорту (автобус-тролейбус) – 165 грн.
Встановлення тарифів на міжміське перевезення автобусами та електричками не входять до компетенції Краматорської міської ради.

З питання щодо можливості безкоштовного відвідування музеїв Краматорська.
У комунальних закладах «Музей історії міста Краматорської міської ради», «Художній музей Краматорської міської ради» у період з 01 вересня по 31 травня днями безкоштовного відвідування музеїв для всіх категорій населення встановлено суботи; у період з 01 червня по 31 серпня днями безкоштовного відвідування музеїв для всіх категорій населення встановлено четверги.
Також постійно комунальні музеї безкоштовно відвідують:
- учасники Другої Світової війни та війни в Афганістані, військовослужбовці та поліціанти, учасники бойових дій;
- учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС;
- діти віком до 5 років;
- діти-сироти – вихованці дитячих домів, притулків, шкіл-інтернатів, профтехучилищ, середніх та вищих навчальних закладів;
- ВПО та діти ВПО.

Щодо знижок до 70% на відвідування кінотеатрів раз на тиждень.
В м. Краматорськ працює мультікомплекс «Родіна», який знаходиться в приватній власності. Кожної середи в кінотеатрі проходить День глядача, вартість сеансу складає 40 грн. для всіх верств населення, що становить 55% від вартості квитка.

Щодо знижок на відвідування концертів та інших культурних подій в місті.
Міські культурно-мистецькі заходи, акції, фестивалі, які проводяться комунальними закладами культури, проводяться для глядачів безкоштовно.
Надання пільг глядачам культурних подій, концертів тощо, які проводяться закладами (організаторами) приватної форми власності – компетенція організаторів».

1 1 1 1 1 2 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

landing

Gifius.ru 4

top5

Погода:

25°C
Краматорск

Влажность 60%

Ветер 2 м/с

Давление 755 мм

Курс валют НБУ на 06.07.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта