Лікарі ЦПМСД №1 Краматорська дадуть відповіді на запитання містян

prjamaja linijaЛікарі ЦПМСД №1 Краматорська дадуть відповіді на запитання містян у ході гарячих ліній, які відбудуться завтра, 15 травня.

ЗАПИТАЙТЕ ЛІКАРЯ ПРО КОРОНАВІРУС!

 Коронавірусна інфекція – нове небезпечне  захворювання. Головним джерелом поширення   інфекції  є хворий на коронавірус або його безсимптомний носій.

Що потрібно та можна зробити, щоб уникнути захворювання на коронавірус? Хто входить до групи ризику? Які перші   симптоми хвороби? Що робити при їх появі?

Ці та інші питання  ви зможете задати по «гарячій лінії» завідуючому амбулаторією № 7 Центру сімейної медицини № 1 м. Краматорська, міському експерту із  сімейної медицини Полозюку Івану Віталійовичу.

«Гаряча лінія» відбудеться    15.05.2020  з 8.00-9.00, тел. 099-075-66-20.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: пом’якшення карантину це не привід стати одним із інфікованих.

15 травня – Міжнародний  день сімї

Саме з сім’ї починається життя людини, в ній вона формується  психологічно та фізично. Перед батьками  стоїть завдання виростити  діточок міцними, здоровими, навчити їх змалку турбуватися про своє здоров’я.

Сімейний лікар, який є майже у кожної родини – добрий порадник з різних питань: гармонії сімейних відносин, дитячих конфліктів, статевого виховання, напруженого психологічного клімату у родині та інш.

Звернутися до свого сімейного лікаря  ви можете з любої нагоди, адже він знає та поважає усю вашу родину, і зацікавлений у тому, щоб ви були здоровенькі!

Пропонуємо вам  по «гарячій лінії» проконсультуватись з питань збереження здоров’я сім’ї.

На ваші питання відповість Яцура Євген Олександрович, сімейний лікар амбулаторії № 3 Центру сімейної медицини № 1 м. Краматорська

«Гаряча лінія» відбудеться    15.05.2020  з 14.00-15.00, тел. 050-232-09-82.

Більше іформації на сайті kramfamilycenter1.dn.ua.

             

1 1 1 1 1 3 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

top5

Погода:

17°C
Краматорск

Влажность 72%

Ветер 1 м/с

Давление 756 мм

Курс валют НБУ на 29.05.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта