Никаких прогулок парками: более серьезные ограничения для жителей Краматорска

unnamed 1 73

В связи с ужесточением противоэпидемических мероприятий в Краматорске закроют рынки и парки.

На территории Краматорска с 23 марта вводится ряд нововведений, которые еще более ограничивают перемещение граждан.

Как сообщает городской голова Краматорска Андрей Панков на своей странице в Фейсбук, в горсовете утвержден ряд мероприятий, которые на период с начала введения чрезвычайной ситуации в Донецкой области, по городу ограничивают перемещение граждан, а также работу предпринимателей.

«У зв’язку з введенням у Донецькій області надзвичайної ситуації, сьогодні відбулось спільне засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової міської протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом 2019-nCoV. Приклад таких країн як Італія, Іспанія, Франція говорить, що ті заходи, які запроваджуються у нашому місті, хоч і непопулярні, але вкрай необхідні.

З урахуванням протоколу засідання обласної комісії було вирішено:

  • керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за рішенням виконкому №208 призначено мого заступника, Сергія Боєвського;
  • вводиться заборона на відвідування парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків;
  • з 23 березня 2020 року тимчасово забороняється робота ринків та подібних до них поліфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих і непродовольчих товарів;
  • вводиться обмеження на кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати у торгових залах магазинів – не більше 1 особи на 10 квадратних метрів;
  • у найближчі кілька днів громадський транспорт почне працювати за системою перепусток, а користуватись ним зможуть виключно люди, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Більше того, для забезпечення транспортом медичних працівників міський відділ охорони здоров’я заключає додаткові договори із перевізниками.

На сьогоднішній день ситуація у місті повністю контрольована, немає жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус.

Шановні краматорці - ті, хто повертається з-за кордону - прошу вас відповідально підійти до заклику Міністра охорони здоров’я України про необхідність двотижневої самоізоляції, у першу чергу, заради здоров’я ваших близьких та рідних.

Крім того, депутатам міської ради буде запропоновано переглянути деякі статті видатків міського бюджету та сформувати резервний фонд на випадок загострення ситуації в місті», - сообщил городской голоа Андрей Панков в своем обращении.

Напомним, что в Краматорске правоохранители составили первый админпротокол на торговца, который нарушил карантин.

1 1 1 1 1 44 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Богдан Новак

Добавить комментарий

top5

Погода:

-1°C
Краматорск

Влажность 54%

Ветер 2 м/с

Давление 772 мм

Курс валют НБУ на 05.04.2020:

RUB 10 RUB 3.7817
EUR 100 EUR 2774.9041
USD 100 USD 2514.4111
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта