Жителей Краматорска просят не паниковать: на территории города ожидается проверка сирен

sireny

Плановая техническая проверка системы оповещения запланирована на 25 марта.

Как сообщает управление по вопросам гражданской защиты Краматорского горсовета, в среду 25 марта с 14:00 до 14:30 должна проводиться проверка электросирен. Жителей города просят не поддаваться панике и сохранять спокойствие.

До уваги мешканців міста!

Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради інформує про те, що 25 березня 2020 року в період з 14.00 до 14.30 буде проводитись планова технічна перевірка працездатності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з вмиканням електросирен на території міста та Донецької області.

Просимо усіх зберігати спокій та не піддаватися паніці.

Разом з тим нагадуємо, що при реальній загрозі виникнення або виникненні надзвичайної ситуації оповіщення населення здійснюється за допомогою гучномовних пристроїв, мереж радіомовлення (дротового, ефірного) та телебачення, які працюють на відповідній території.

Для привернення уваги населення до цих повідомлень перед їхнім транслюванням подається (за допомогою електросирен та інших сигнальних засобів) уривчастий сигнал, який означає «Увага всім!». Почувши такий сигнал, необхідно включити приймач радіотрансляційної мережі або радіоприймач, налаштований на хвилю місцевої радіостанції, або телевізор – на канал місцевого телебачення та уважно прослухати інформацію, що надається місцевими органами цивільного захисту. В подальшому діяти спокійно, уникаючи паніки, відповідно до отриманих рекомендацій та проінформувати про це сусідів, родичів та знайомих.

При необхідності надайте допомогу хворим, дітям, людям похилого віку. У разі необхідності покинути домівку або службове приміщення обов’язково виключіть світло та від’єднайте всі електричні і нагрівальні прилади, перекрийте газ, загасіть печі.

У м. Краматорську інформація про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, порядок дій і способи захисту передаватиметься за допомогою:

  • місцевої радіотрансляційної мережі;
  • ФМ-радіостанцій «Стильне радіо ПЕРЕЦЬ-ФМ» (частота 105,7), «Класне радіо» (частота 103, 9) та «Хіт ФM» (частота 107,4);
  • рухомих (на автомобілях) груп оповіщення.

Управління з питань цивільного захисту», - сообщает пресс-служба Краматорского горсовета.

Напомним, что информация, которая активно распространялась в соцсетях и мессенджерах о том, что над Краматорском якобы планируют распылять дезинфицирующие средства с помощью самолетов, оказалась фейком. Представители местной власти, а также правоохранители настойчиво просят на жителей города доверять официальной информации, которая подтверждена надежными источниками. Особенно важно придерживаться «информационной гигиены» на период введения карантинных мероприятий.

1 1 1 1 1 4 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

Богдан Новак

Добавить комментарий

top5

Погода:

8°C
Краматорск

Влажность 38%

Ветер 2 м/с

Давление 772 мм

Курс валют НБУ на 08.04.2020:

RUB 10 RUB 3.7817
EUR 100 EUR 2774.9041
USD 100 USD 2514.4111
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта