Врачи ЦПМСП№1 Краматорска с которыми можно заключить декларацию

 

deklaracija s vrachom111Центр первичной медико-санитарной помощи №1 Краматорска предоставил информацию о врачах, с которыми можно заключить декларации. 

image001Амбулаторія № 3, вул. Рилєєва, 11 (Ясногірка), тел. (050) 357-04-17

Лікар загальної практики – сімейний лікар Дараган Олена Іванівна, 1

953 р.н., закінчила Донецький Національний медичний інститут у 1975 році.

Категорія вища. Перекваліфікувалась на лікаря загальної практики – сімейного лікаря у 2003 році.

Лікарський стаж 41 рік. Обслуговує населення з 16 років.

Коло медичних інтересів: гастроентерологія, кардіологія. 

Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш)

Сімейна медсестра Явник Ірина Миколаївна, 1980 р.н. Закінчила Костянтинівське медичне училище у 1999 році.

Категорія вища. Стаж роботи 21 рік. Відвідувала тренінг по вакцинації у 2017 році.

 

image002Лікар загальної практики – сімейний лікар Яцура Євгеній Олександрович, 1993 р.н., закінчив Дніпропетровську медичну академію в 2017 році. Обслуговує пацієнтів від 0 років. 

Тренінги та конференції, які відвідував протягом останніх 2-х років: «Святогірські читання в сімейній медицині» м. Святогірськ, «Первинна реанімація рівня BLS (базова підтримка життя)» м. Святогірськ, тренінг Unicef «Ефективність вакцинації» м. Краматорськ, «Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику» м. Краматорськ, «Тренінг з питань зниження стигми та дискримінації до людей, які живуть з ВІЛ\ представників груп найвищого ризику» м. Краматорськ, «Планування та адаптація Програми дій з ліквідуванням прогалин у охорони психічного здоров’я в Україні (mhGAP)» м. Київ, «Лікар 2020: кращі практики» м. Київ, «Лікар ПМД: школа розвитку» м. Київ, «Advanced Trauma Care Training» м. Краматорськ, «Тренінг із клінічного ведення психічних розладів для працівників первинної медичної допомоги» м. Краматорськ.

Регіональний тренер з класифікації ICPC-2 в Донецькій області. Куратор проекта «Healthyandhappy «Якісне життя з нормальним АТ». Є позаштатним медичним експертом НСЗУ. Асистент кафедри внутрішньої медицини №1 ДНМУ.

Сімейна медсестраФедосова Світлана Василівна,1973 р.н. Закінчила Костянтинівське медичне училище у 1992 році.Категорія вища. Стаж роботи 28 років.

Амбулаторія № 4, вул. О. Тихого, 17 (Новий Світ), тел. (050) 357-04-63)

image003Лікар загальної практики – сімейної медицини Білоус Анастасія Вікторівна, 1985 р.н., закінчила Донецький національний медичний університет у 2011 році. Категорія друга. Стаж роботи  - 8 років 5 місяців.

В 2013 році  пройшла спеціалізацію загальна практика – сімейна медицина. Обслуговує дитяче (0 – 18 років) та доросле населення.

Коло медичних інтересів : отоларингологія, гастроентерологія, косметологія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: «Клінічна ендокринологія», «Сучасні питання інфекційних хвороб у дітей» , «Базові реанімаційні заходи з застосуванням  автоматичного  зовнішнього дефібрилятора».

Готова до спілкування по мобільному телефону.

 

image004Лікар загальної практики – сімейний лікар Сердюк Юлія Вадимівна, 1992 р.н., закінчила Донецький національний медичний університет у 2017 році. Стаж роботи – 2 роки 5 місяців. Обслуговує дитяче (0 – 18 років) та доросле населення.                    

Коло медичних інтересів: офтальмологія, питання імунопрофілактики (вакцинація), педіатрія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: «Святогірські читання в сімейній медицині», «Первинна реанімація рівня BLS (базова підтримка життя)», «Проблеми та перспективи сучасної педіатрії», «Тренінг Unicef, ефективність вакцинації», «Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику», «Доказова медицина в практиці сімейного лікаря», «Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей», «Тренінг із клінічного ведення психічних розладів для працівників первинної медичної допомоги», «Тренінг – практичні навички з профілактики, скринінгу, діагностики та лікування хронічних неінфекційних захворювань».    Готова до спілкування по мобільному телефону та Viber.

Сімейна медсестра:Неудачина Марина Михайлівна, 1978 р.н. Закінчила Артемівське медичне училище у 1998 році. Категорія друга. Стаж роботи –22 роки. Обслуговує дітей від 0 до 18 років та доросле населення.

Тренінги, які відвідувала протягом останніх 2-х років: «Актуальні питання імунізації в Україні» 2018 р. м. Краматорськ; «Програма для медперсоналу з питань реформи системи охорони здоров’я в частині первинної ланки медицини» 2019 р. м. Святогірськ; «Тренінг із клінічного ведення психічних розладів для працівників первинної медичної допомоги» 2019 р. м. Краматорськ.       

Амбулаторія № 5, вул. Перша Горна, 10 (Старе Місто), тел. (050) 357-04-87

image005Лікар загальної практики – сімейний лікар Голікова Вікторія Валеріївна, 1993 р.н., закінчила Харківський національний медичний університет у 2016 р. за фахом «Лікарська справа».

Лікарський стаж 2 роки. Обслуговує всі вікові категорії населення.

Коло медичних інтересів – нефрологія та урологія, психіатрія та наркологія.

Готова  до спілкування з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Telegram, WhatsApp та інші).

Сімейна медсестра: Гершанович-Попкова Валентина Миколаївна, 1973 р.н. Закінчила Костянтинівське медичне училище за фахом «Сестринська справа» у 1993 році.

Категорія вища. Стаж роботи 26 років, із них 3 роки – сімейною медсестрою.

Протягом останніх 2-х років відвідала тренінг від ЮНІСЕФ з профілактичних щеплень, 2017 рік.

image006Лікар терапевт дільничний Рибак  Ганна Миколаївна, 1977 р.н.

Закінчила Луганський державний медичний університет у 2000 році за фахом «Лікарська справа».

Категорія вища з терапії, лікарський стаж  20 років. Має спеціалізацію за фахом «пульмонологія».

Обслуговує доросле населення. Коло медичних інтересів – терапія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: тренінг від ЮНІСЕФ з профілактичних щеплень – 2017 рік, з дитячої гастроентерології – 2017 рік, курси з паліативної допомоги – 2018 рік.

Сімейна медсестра Шкарупа Людмила Іванівна,1971 р.н. Закінчила Костянтинівське медичне училище за фахом «Лікувальна справа - фельдшер» у 1992 році.

Категорія вища. Стаж 28 років.

В 2007 році перекваліфікувалася на сімейну медсестру.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: тренінг від ЮНІСЕФ з  профілактичних щеплень, 2017 рік.

image007Лікар загальної практики – сімейний лікар Рускова Катерина Вікторівна, 1993 р.н., закінчила Харківський медичний університет у 2016 році за фахом «Лікарська справа». Лікарський стаж 4 роки. Коло медичних інтересів – терапія.

Тренінги та конференції, які відвідала протягом 2-х років: «Здоров’я дитини в сучасному  світі», «Кардіологія. Майстер – клас з аритмології», «Проблеми та перспективи сучасної педіатрії», «Святогірські читання в сімейній медицині» – 2017р. Тренінг з вакцинації від Unisef, «Сучасні технології протидії розповсюдження ВІЛ/СНІД та наркозалежності Usaid» - 2019 рік.

Сімейна медсестра Філяєва Олена Віталіївна.

Закінчила Костянтинівське медичне училище за фахом «Сестринська справа» у 1997 році.

Категорія вища. Стаж 22 роки. В 2017 році перекваліфікувалася на сімейну медсестру.

Протягом останніх 2-х років відвідала тренінги від ЮНІСЕФ з профілактичних щеплень – 2017 рік, від USAID з питань зниження стигми та дискримінації до людей, які живуть з ВІЛ, 2018 рік.

image008Лікар загальної практики – сімейний лікар Уманець Юлія Андріївна, 1992 р.н.

Закінчила Харківський національний медичний університет у 2016 році за фахом лікар загальної практики – сімейної медицини. Лікарський стаж 4 роки. Обслуговує усі вікові категорії населення.

Коло медичних інтересів: гастроентерологія, неврологія, кардіологія та педіатрія.

Тренінги та конференції, які відвідала протягом 2-х років: «Здоров’я дитини в сучасному  світі», «Кардіологія. Майстер – клас з аритмології», «Проблеми та перспективи сучасної педіатрії», «Святогірські читання в сімейній медицині» - 2017р. Тренінг з вакцинації від Unisef, «Сучасні технології протидії розповсюдження ВІЛ/СНІД та наркозалежності Usaid» - 2019 рік.

Готова до спілкування по мобільному телефону та Viber.

Сімейна медсестра Савенко Анастасія Ігорівна,1987 р.н. Закінчила Костянтинівське медичне училище у 2007 році за фахом «Акушерська справа».

Категорія вища.Стаж роботи 13 років. В 2013 році перекваліфікувалася на сімейну медсестру.

Протягом останніх 2-х років відвідала тренінг від ЮНІСЕФ з профілактичних щеплень – 2017 рік.

image009Лікар педіатр-дільничний Лободова  Каріна Олександрівна, 1993 р.н.

Закінчила Донецькій національний медичний   університет у 2015 році за фахом «Педіатрія».

Лікарський стаж 2 роки. Обслуговує дітей з 0 до 18 років. Коло медичних інтересів – педіатрія, дитяча гастроентерологія.

Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp)

Медсестра Ширванян Альона Альбертівна,1988 р.н. Закінчила Горлівське медичне училище

у 2007 році. Має другу кваліфікаційну категорію. Працює дільничною медичною сестрою з педіатрії з 2014

року.

 

Амбулаторія № 6, вул. Спартака, 4 (Красноторка), тел.(050)35-70-484

image010Лікар загальної практики – сімейний лікар Кучер  Олена Аркадіївна, закінчила Харківський національний медичний університет у 2016 за фахом «Лікувальна справа».

Лікарський стаж 3 роки. Обслуговує усі вікові категорії, у тому числі – немовлят.

Коло медичних інтересів: сімейна медицина.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: вакцинація, грудне вигодовування, первинна реанімація рівня BLS, ВІЛ-інфекція.

Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інші.)

Сімейна медсестра: Іванченко Тетяна Вікторівна

Закінчила Костянтинівське медичне училище у 1995 році.

Перекваліфікувалась на сестру медичну загальної практики - сімейної медицини у 2017 році.

Категорія вища за фахом сімейна медсестра. Стаж роботи 23 роки.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: вакцинація, грудне вигодовування, педіатрія, ВІЛ-інфекція.

image011Лікар загальної практики – сімейний лікар Кучер Дмитро Олександрович, закінчив Харківський національний медичний університет у 2016 за фахом «Лікувальна справа».

Лікарський стаж 3 роки. Обслуговує усі вікові категорії, у тому числі – немовлят.

Коло медичних інтересів: сімейна медицина.

Тренінги та конференції, які відвідував протягом останніх 2-х років: вакцинація, грудне вигодовування, первинна реанімація рівня BLS, ВІЛ-інфекція.

Готовий до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій ( Viber, Skype, WhatsApp та інші.)

Сімейна медсестра:Іванченко Наталія Миколаївна

Закінчила Краснолиманське медичне училище у 1998 році.

Перекваліфікувалась на сестру медичну загальної практики – сімейної медицини в 2017 році.

Стаж роботи за фахом 20 років. Перша категорія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: вакцинація, грудне вигодовування, педіатрія, ВІЛ-інфекція.

Амбулаторія № 8, вул. Волгодонська, 83 (Шабельківка), тел. (050) 357-04-61

image012Завідувач амбулаторії № 8,  лікар загальної практики – сімейний лікар Пархоменко  Ольга Петрівна, 1984 р.н., Закінчила Українську медичну стоматологічну академію 2013 році. Спеціалізація загальна практика –сімейна медицина.

Лікарський стаж – 7 років. Категорія друга за фахом Загальна практика-сімейна медицина.

Обслуговує всі вікові категорії, в тому числі дітей від народження. Коло медичних інтересів: гастроентерологія, гінекологія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: тематичні курси удосконалення на тему: «Використання наркотичних та психотропних речовин в практиці сімейного лікаря», тренінг від ЮНІСЕФ «Актуальні питання імунізації», семінар ВОЗ з питань епіднагляду за поліомієлітом, тренінг ЮНІСЕФ «Актуальні питання грудного вигодовування», курси ТУ з «Дитячої гастроентерології», ТУ з «Ендокринології», ТУ з «Протидія ВІЛ-інфекції/СНІД. Сучасний інтегрований підхід», м. Київ. Тренінги:«Мультидисциплінарний підхід в лікуванні пацієнтів з ЗССС»,«Ведення психічних розладів для працівників первинної медичної допомоги», «Робота с дефібрилятором та основи реанімації».

Сімейна медсестра: Вєтрова-Громилова Тетяна Олегівна, 1976р.н. Закінчила Лиманське медичне училище у 1994 році. Категорія вища за фахом сестринська справа.

Працювала: з 1994 року лінейна амбулаторія на ст. Краматорськ Донецька залізниця, з 2009 року Управління освіти м. Краматорська ДНЗ№ 37, з 2016 року дільнична сестра медична, з 2018 року сестра медична загальної практики – сімейної медицини.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: курси спеціалізації 2018 рік «Загальна практика-сімейна медицина», тренінг від ЮНІСЕФ «Актуальні питання імунізації», «Актуальні питання грудного вигодовування», «Протидія ВІЛ/СНІД», Тренінги:«Мультидисциплінарний підхід в лікуванні пацієнтів з ЗССС»,«Ведення психічних розладів для працівників первинної медичної допомоги», «Робота с дефібрилятором та основи реанімації».

image013Лікар загальної практики – сімейний лікар Похвалій Володимир Андрійович, 1955 р.н., закінчив Донецький медичний інститут ім. М. Горького у 1982 році.

Категорія перша по сімейній медицині. Перекваліфікувався на лікаря загальної практики – сімейного лікаря в 2017 році. Лікарський стаж – лікаря терапевта дільничного – 36 років, лікарем загальної практики – сімейної медицини  працює 2 роки.

Обслуговує всі вікові категорії, в тому числі дітей від народження. Коло медичних інтересів: внутрішня медицина.

Тренінги та конференції, які відвідував протягом останніх 2-х років: тренінги «Актуальні питання імунізації», «Актуальні питання грудного вигодовування», «Протидія ВІЛ/СНІД»,конференція: «Вибрані питання ревматології», м. Слов’янськ.

Готовий до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш.). Тренінг : «Ведення психічних розладів для працівників первинної медичної допомоги».

Сімейна медсестра:Зайцева Валентина Олександрівна,1973 р.н. Закінчила Бахмутівське медичне училище.

Категорія вища, за фахом сімейна медична сестра загальної практики.

Перекваліфікувалась на сестру медичну загальної практики – сімейної медицини в 2014 році.

Працювала: з 1992 року – дільнична м/с, 3 2014 року – сестра медична ЗПСМ.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: тренінг від ЮНІСЕФ «Грудне вигодовування», «Актуальні питання імунізації», « Протидія ВІЛ/СНІД». Тренінг : «Ведення психічних розладів для працівників первинної медичної допомоги».

1 1 1 1 1 6 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

landing

Gifius.ru 4

top5

Погода:

28°C
Краматорск

Влажность 48%

Ветер 3 м/с

Давление 761 мм

Курс валют НБУ на 11.07.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта