Краматорські ліцеїсти відтепер знають, як протидіяти булінгу

DSC 5939

Діти разом з інспекторкою ювенальної превенції Наталією Груненко склали психологічні портрети жертви булінгу, спостерігача та самого булера. Також підлітки зможуть відрізнити булінг від сварки та взаємної неприязні.

Інспекторка ювенальної превенції пройшла зі старшокласниками Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області.

DSC 5941

«Приємно вразило те, що діти охоче відповідали на питання пов’язані з видами булінгу, особою булера та причинами його такої поведінки. Крім того підлітки готові протистояти цькування якщо не по одинці, то колективно. Адже ні хто не має права принижувати іншу особу», - зазначила Наталія Груненко. Учням для кращого засвоєння матеріалу було продемонстровано соціальний відеоролик з протидії булінгу, а найактивнішим учасникам обговорення поліцейська подарувала тематичні наліпки та світловідбиваючі браслети.

DSC 5952

Гостя з Краматорського відділу поліції нагадала, що завдяки змінам в законодавстві за вчинення булінгу передбачена адміністративна відповідальність за ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того частина 5 цієї статті передбачає адміністративну відповідальність керівника закладу освіти за неповідомлення уповноважених підрозділів органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу. Такі дії караються накладенням штрафу або виправними роботами на строк до одного місяця з відрахуванням до двадцяти процентів заробітку.

На жаль тема булінгу досить актуальна, тому співробітники ювенальної превенції поліції Краматорська будуть й надалі проводити профілактично – роз’яснювальну роботу з дітьми та педагогами у Краматорських навчальних закладах.

1 1 1 1 1 2 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

top5

Погода:

6°C
Краматорск

Влажность 48%

Ветер 7 м/с

Давление 755 мм

Курс валют НБУ на 28.02.2020:

RUB 10 RUB 3.7817
EUR 100 EUR 2774.9041
USD 100 USD 2514.4111
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта