В Краматорській школі-інтернаті №18 були проведені комплексні навчання, співробітниками пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС

 

20200130 102728Проводити з дітьми роботу про необхідність дотримання правил пожежної безпеки та правил поведінки в екстремальних ситуаціях необхідно постійно, щоб виконання цих вимог увійшло в звичку.
 З метою навчання підростаючого покоління правилам пожежної безпеки та діям на випадок пожежі або надзвичайної ситуації, рятувальники систематично проводять в закладах освіти показові заходи, навчальні евакуцаії,  роз'яснювальні бесіди, вчать що робити,  якщо пожежа все ж таки трапилась.

Зокрема, 30 січня в Краматорській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступеней №18 були проведені комплексні навчання, під час яких  співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області відпрацьовували тактику гасіння пожеж в навчальних закладах, порятунку людей під час ліквідації пожежі, а також питання організації взаємодії з адміністрацією обє’кта.

20200130 101056

За задумом навчань умовне загоряння трапилось в одному з навчальних класів на третьому поверсі, для більшої реалістичності подій співробітники ДСНС використовували димогенератор.

Після сигналу "Тривога!" діти організовано вийшли на майданчик перед школою та вишикувались по класам. Але один з учнів  через сильне задимлення не зміг самостійно вибратися з будівлі.

20200130 101349

Вогнеборці, які за лічені хвилини прибули на місце виклику, негайно приступили до порятунку дитини та гасіння умовного загоряння. Завдяки чітко скоординованим та оперативним діям рятувальників, а також взаємодії з адміністрацією закладу, умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати та не допустити подальшого розповсюдження вогню та людських жертв.

Кульмінацією зустрічі стало знайомство школярів з пожежним автомобілем, на якому приїхали гості. Самі сміливі мали можливість відчути себе справжніми рятувальниками  пустивши воду з пожежного рукава.

20200130 102437

Такі навчання - це дієвий засіб захистити дітей від наслідків будь-якої можливої надзвичайної ситуації в закладах освіти. В разі виникнення пожежі дітей охоплює страх та паніка, а якщо дитина знатиме як правильно діяти, це допоможе їй врятуватися. Таким чином, школярі закріплюють знання в галузі пожежної безпеки, засвоюють правила поведінки в разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

1 1 1 1 1 4 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

landing

Gifius.ru 4

evgenia

top5

Погода:

31°C
Краматорск

Влажность 30%

Ветер 2 м/с

Давление 763 мм

Курс валют НБУ на 05.08.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта