«Краматорськ - безпечне місто» - онлайн-форум поліції у Telegram

78866150 2315948818715689 5333887371999969280 n

Мета проекту - підвищення рівня комунікації між населенням та поліцією, іншими правоохоронними структурами, організаціями з благоустрою і життєзабезпечення міста, спеціалізованими службами та громадськості щодо забезпечення правопорядку на території міста Краматорськ.

Проект, ініційований поліцією Донеччини, покликаний в он-лайн режимі здійснювати моніторинг обстановки на території міста, вчасно виявляти події, які в той чи інший спосіб загрожують життю, здоров’ю громадян, громадській безпеці, порушують правила благоустрою та заважають штатному функціонуванню систем життєзабезпечення міста. Це дозволяє у короткий час ліквідовувати наслідки цих подій, виявляти та затримувати правопорушників, фіксувати та передавати до відповідних  органів та служб міста отриману інформацію задля подальшого відповідного  реагування.

До групи «Краматорськ – безпечне місто», окрім  працівників поліції, також будуть включені представники ДСНС, екстреної медичної допомоги, органів місцевої влади та самоврядування, комунальних служб, громадських організацій. Можуть приєднатися небайдужі громадяни та журналісти. Посадові особи, до компетенції яких входитиме заявлене питання, негайно організувати реагування.

Як долучитися до групи?

На основі месенджеру Telegram створено публічну групу під назвою «Краматорськ – безпечне місто» (https://t.me/Bezpechnuy_Kramatorsk), до якої можуть приєднатися будь-хто з жителів чи гостей міста.

Аби долучитися до групи, треба лише завантажити дoдатoк Telegram, знайти групу «Краматорськ – безпечне місто» та приєднатися. Надалі учасник групи може самостійно додавати в чат своїх знайомих. Інший спосіб долучитися до групи – перейти за “посиланням-запрошенням”.

Яку інформацію можна надати у групу?

Для оперативного реагування на правопорушення або подію, повідомлення від учасника групи повинно містити наступну інформацію:

  1. Дата і час події;
  2. Короткий опис події з додаванням за можливості фото-відео записів;
  3. Адресу події (у разі неможливості назвати точну адресу вчинення правопорушення або події, необхідно вказати приблизну адресу: район, напрямок руху, розташовані поблизу магазини, торговельні центри, парки або інші орієнтири);
  4. За бажанням контактний телефон (для з’ясування більш детальної інформації).

Що забороняється учаснику групи «Краматорськ – безпечне місто»?

  1. Надсилати повідомлення, які не відповідають тематиці групи;
  2. Використовувати нецензурні та провокативні висловлювання, які ображають честь і гідність учасників та адміністраторів групи;
  3. Пропаганда та/або розпалювання расової, релігійної, міжнаціональної ненависті, ворожнечі та/або дискримінації за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками;
  4. Розміщення неправдивої інформації;
  5. Розміщувати посилання рекламного характеру, на будь-які групи, сайти, товари, послуги і т.д.;
  6. Заборонено флуд (множинне повторення текстових заготовок).

Здійснюючи користування групою «Краматорськ – безпечне місто» Ви приймаєте умови і правила користування, які вказані вище та берете на себе зобов’язання їх виконувати. У разі порушення даних Правил, автор повідомлення попереджається, а при систематичному порушенні Адміністратор групи блокує користувача. 

Краматорськ відділ поліції Донецької області

1 1 1 1 1 1 голос

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

landing

Gifius.ru 4

top5

Погода:

20°C
Краматорск

Влажность 59%

Ветер 6 м/с

Давление 759 мм

Курс валют НБУ на 15.07.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта