Оголошується дитячий конкурс «Етно-прикраса на ялинку»!

Screenshot 1083

Любі діти! Запрошуємо вас прийняти участь у конкурсі ялинкових прикрас, виготовлених власноруч в українському стилі!

З давніх-давен хлопчики та дівчатка разом з батьками майстрували власноруч новорічні ялинкові прикраси. ГО «Наш Краматорськ» та Благодійний Фонд Максима Єфімова вирішили підтримати цю гарну традицію, оголосивши конкурс на кращу ялинкову прикрасу, виготовлену власноруч в етнічному українському стилі. 

Батьки та вчителі, бабусі й дідусі можуть надавати будь-яку необхідну допомогу дитині у виготовленні ялинкової прикраси. Адже, гарно прикрашена усією родиною ялинка — є один із головних символів новорічно-різдвяних свят і саме вона у поєднанні із запахом мандарин, шоколадних цукерок та співом колядок створює особливий настрій, якого усі ми щороку чекаємо з нетерпінням.

Умови конкурсу: Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до 16 років, яка навчається та проживає в місті Краматорську Донецької області. До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію (бажано українською мовою): назва прикраси; прізвище та ім’я автора; повна назва учбового закладу та класу, де навчається дитина; повне прізвище ім’я, по-батькові та номер телефону одного з батьків (для зворотнього зв’язку).

Конкурсні роботи приймаються з 20 листопада до 20 грудня 2019 року в офісі «Наш Краматорськ» за адресою: вул. Марата, 8 у будні дні з 09:00 до 18:00 години (телефон для довідок 0800-210-700). 

Від одного автора приймається одна конкурсна робота. Прийняті до конкурсу роботи поверненню не підлягають. Учасників конкурсу чекає новорічний святковий настрій та солодощі, а авторів 100 кращих конкурсних робіт — подарунки від Благодійного Фонду Максима Єфімова та ГО «Наш Краматорськ»!

Про місце і час проведення нагородження буде повідомлено додатково.

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ ЗА ПОСИЛАННЯМ

1 1 1 1 1 0 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

evgenia 1591168872

landing

Gifius.ru 4

top5

Погода:

23°C
Краматорск

Влажность 83%

Ветер 1 м/с

Давление 758 мм

Курс валют НБУ на 04.07.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта