Вімельбухи для маленьких мешканців Краматорська

 

vimelbuhi knigiОстаннім часом серед читачів Дитячої центральної бібліотеки ім. О. Пушкіна великою популярністю користуються вімельбухи. «Хочете розвинути  уяву, спостережливість і посидючість? Візьміть у бібліотеці віммельбухи», — радять бібліотекарі.

Віммельбух — розвивальна книжка-розглядалка для дітей з яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією ілюстраціями. Книжка-віммельбух містить мінімум тексту (або взагалі без тексту), наповнена деталями і з першого погляду нагадує комікс. Кожна книжка має героїв, з якими відбуваються цікаві та кумедні події протягом дня, місяця, року. Це дає можливість дитині кожного разу по-новому «читати» картинки і придумувати нові історії. Основне призначення такої книжки — ознайомлення з навколишнім світом, розвиток мовлення та уяви.

Віммельбухи - це книги для дітей від 1 і до 99 років. Читачам подобається в них все - ідея, великий формат, яскраві ілюстрації художника .

«Гільда і троль» – перша книга з цілої серії коміксів про пригоди безстрашної дівчинки з блакитним волоссям. Вигадав і намалював Гільду ​​популярний британський ілюстратор Люк Пірсон.

 Морські духи, велетні, химерні лісовики й тролі… Гільдине оточення не назвеш звичайним. Ясна річ, чого тільки з нею не стається! Але, як каже сама Гільда, таке воно – життя шукача пригод.

Сюжет коміксу та дотепні діалоги припадуть до душі не лише дітям, а й дорослим.

Книга Тодда-Стентона «Артур і золота линва»  знайомить нас із сховищем, де містяться всі найбільші світові скарби і реліквії, від муміфікованих останків древніх монархів до блискучих мечів легендарних воїнів? Вас чекає занурення в чарівний світ, в якому живуть могутні боги і міфічні тварини.

«Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Ми відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця. Ця книга створена з відкриттів, і ми сподіваємося, що з нею ви зможете поглянути на Україну по-новому. Це видання — не лише для дорослих, але й для родинного читання з дітьми, для українців і всіх, хто хоче дізнатися більше про нашу країну.

vimelbuhi knigi7Книга Долинного «Фуагре та Жозефіна» -  для тих, хто любить пригоди, заплутані історії та лабіринти! З Паризького національного музею викрадено цінний експонат. Поліція розгубилася. На допомогу викликають досвідченого детектива Фуагре, який завжди працює із вірною собакою Жозефіною. Вони знаходять важливі докази, але щоби спіймати злочинця, потрібно пройти декілька лабіринтів. На вас чекають дивовижі Паризького національного музею, лісу, зоопарку, міського колектору, парку розваг, акваріуму, підводного світу, Південного полюсу, африканського континенту та ринку Каїру. Й наприкінці довідаєтесь про секрет імператора!

Книга Бердана Кірі «Подорож до дивовижного світу тварин» дає можливість насолодитися неперевершеними краєвидами різних куточків планети та неймовірними уміннями тварин маскуватися серед рослин, каміння, водоростей та навіть пустельних пісків. Відстежити  маршрут своєї подорожі ви зможете за допомогою на мапи, всередині книжки,яка знаходиться всередині книжки.

Гортаючи книгу Анни Зюсс «Мій віммельдім» ви дізнаєтесь: який скарб Мія та Паула знайшли на таємничому горищі? Де Фелікса почастували скибочою ковбаси? Що вчать діти у школі? Ласкаво просимо до барвистого віммельдому! У численних кімнатах, квартирах, маленьких крамничках і великих магазинах Анна Зюсс заховала силу-силенну історій. Намальовані з любов"ю та багаті на подробиці ілюстрації допоможуть дівчаткам і хлопчикам краще зрозуміти, як усе навколо них влаштовано.

 Книга «Анатомія. Картографія людського тіла» Сари Таверньє містить купу інформації про організм людини! Уявімо, що він функціонує, як велике місто, а отже, в ньому є будинки (скелет і шкіра), система міського транспорту (кровообіг), ресторани (травна сиситема), парк розваг (слух), кіностудія (зір), магазини (генетика), Кремнієва долина (мозок) і навіть музей жахів! Тож гайда знайомитися із власним тілом!

Перше враження від книги  Петера Гюса «Лінія часу» - великий формат, тверда палітурка, цупкий папір, чудові ілюстрації. Своєрідний віммельбух, де мало тексту, тільки цікаві факти, визначні події та видатні особи. Проте малюнки деталізовані настільки, що кожний розворот можна розглядати годинами, поринаючи у певну епоху. Можна сказати, що ця книга є не тільки віммельбух, але й енциклопедія із всесвітньої історії. Багато дат, відкриттів, культурне життя тощо - все чітко, лаконічно, а ще й цікаво не тільки дітям, але й дорослим.

vimelbuhi knigi1В книзі Сари Таверньє «Дива архітектури» вміщено близько 180 видатних споруд і найнесподіваніші факти про них!Унікальний атлас, який зібрав під обкладинкою найвидатніші споруди світу, створені людиною. Це - огляд світової архітектури від стародавніх руїн до надсучасних будов. На великих сторінках-мапах можна знайти світові шедеври і зануритися в історію архітектурної спадщини - дізнатися про дати й періоди будівництва, архітекторів, нагороди в галузі архітектури, рейтинг ЮНЕСКО... І ще безліч цікавої інформації про кожну споруду. Отже,відкривайте  для себе унікальний світ архітектури!

1 1 1 1 1 3 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.Добавить комментарий

top5

Погода:

8°C
Краматорск

Влажность 93%

Ветер 2 м/с

Давление 754 мм

Курс валют НБУ на 03.06.2020:

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта