Народний депутат з Краматорська прокоментував прийняття закону про мову

На своїй сторінці в Фейсбуці народний депутат Максим Єфімов говорить про неоднозначність прийнятого 25 квітня закону про мову.

На думку Максима Єфімова, прийнятий закон може перешкодити консолідації нації через нав'язування мови населенню.

«У кожного закону є дух і буква. Не вдаючись до деталей «Закону про мову», подивимось на його ідею. Він, начебто, повинен консолідувати українську націю навколо мови. Але, якщо між жінкою і чоловіком є непорозуміння, а хтось авторитетний (наприклад батько жінки) прийде і скаже: «тепер чоловік буде слухатися жінку, щоб вона не сказала» - чи виправить це ситуацію, чи не наблизить родину до розлучення, про яке взагалі не йшлося?», - пише Єфімов.

При цьому нардеп вважає, що закон має ознаки аморальності по відношенню до російськомовного населення країни і людям похилого віку.

«Закон має ознаки аморальності, бо:

1) Зраджує мільйони руськомовних українців (російськомовні – слово, що навмисно дискредитує їх), які за радянських часів на референдумі обрали Україну (нагадаємо, що таких навіть в Донецькій і Луганській областях було понад 80 процентів). Наша незалежна країна існує завдяки їм, а ми віднімемо у них, вже літніх людей, що не встигнуть перенавчитися, право на нормальне життя.

2) Надасть в руки будь-якої влади зброю проти опонентів, коли, через невизначеність критеріїв, «своїм» можна буде як сьогодні лише перекручувати російські слова, а інших будуть переслідувати та цькувати за буцімто незнання української.

3) Перетворить на злочин подальший дискурс про мову спілкування в Україні та загонить у підпілля всіх з ним незгодних. Якщо сьогодні у незгодних з владою була можливість висловитися на виборах (чим вони скористалися), то неможливість легального спротиву може призвести до нелегальних методів боротьби та розколу нації», - пише Єфімов.

1 1 1 1 1 15 голосов

Подписывайтесь на наш Telegram канал и  Instagram, чтобы знать важные новости первыми.  Также Вы можете следить за последними событиями города и региона на нашей странице в Facebook.

admin

Добавить комментарий

top5

Погода:

11°C
Краматорск

Влажность 100%

Ветер 4 м/с

Давление 764 мм

Курс валют НБУ на 25.05.2020:

RUB 10 RUB 3.7817
EUR 100 EUR 2774.9041
USD 100 USD 2514.4111
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта