У Краматорську розпочався конкурс дитячого малюнка «SMART СITY КРАМАТОРСЬК. Погляд у майбутнє »

konkurs ot nk

У Краматорську стартував конкурс дитячого малюнка від Благодійного Фонду Максима Єфімова «Наш Краматорськ» для дітей від 6 до 16 років «SMART СITY КРАМАТОРСЬК. Погляд у майбутнє!». Уже надійшли перші роботи від маленьких жителів нашого міста.

Дітвора намалювала наше місто в розрізі використання сучасних технологій, які не шкодять навколишньому середовищу і роблять життя краще і комфортніше. На малюнках ми бачимо вітряки, електромобілі, використання сонячної енергії, роботів і ін.

konkurs ot nk1.jpg2

Smart city (розумне місто) — це місто, в якому використовуються сучасні технології для покращення якості життя у ньому. Смарт-сіті-технології інтегруються у відповідні структури, щоб підвищити якість надання послуг, зменшити вартість та споживання ресурсів та поліпшити комунікацію і порозуміння з мешканцями.

konkurs ot nk1

Смарт-сіті-розробки можуть використовуватись у багатьох секторах управління містом: це і транспорт, і так званий “електронний уряд”, і енергетика, і охорона здоров’я, і будівництво, і суспільне життя. В кожній з цих галузей можуть бути впроваджені інноваційні розробки, які здешевлять та оптимізують використання ресурсів.

konkurs ot nk1.jpg1

В Україні формат «Smart» робить перші кроки і в рамках конкурсу дитячого малюнку «SMART СITY КРАМАТОРСЬК. Погляд у майбутнє!». Треба пофантазувати про те, як у майбутньому може змінитися місто Краматорськ за допомогою системи «Smart», фантазії втілити в малюнок і зробити до нього невеликий опис. Адже майбутнє близько!

Авторів 100 кращих конкурсних робіт вже чекають путівок від Благодійного Фонду Максима Єфімова «Наш Краматорськ» до дитячого закладу відпочинку та оздоровлення «ШОКОЛАД» в м. #Святогірськ.

Три конкурсанти стануть переможцями завдяки онлайн-голосуванню. Хто саме стане переможцем, залежить від кожного з нас! Віддайте свій голос за автора вподобаної роботи, а для цього зайдіть на сторінку голосування, перегляньте усі малюнки, оберіть роботу, яка вам найбільш сподобалася і зробіть ЛАЙК. Ви можете поставити лайки роботам декількох авторів, але проголосувати за одного й того ж юного автора – тільки один раз. Онлайн-голосування закривається 16 травня 2019 року о 12 годині дня і відразу ж буде опубліковано трьох переможців за найбільшою кількістю ваших ЛАЙКІВ!

Поспішайте принести свою роботу в офіс НК по вул. Марата, 8 (у будні дні з 09:00 до 18:00, телефон для довідок 0800-210-700).

Онлайн-голосування почалося! До уваги: учасники, які будуть вдаватися до нечесних методів отримання голосів, будуть дискваліфіковані з участі в конкурсі. Оргкомітет конкурсу буде стежити за «накрутками» голосів за допомогою ботів і залишає за собою право виключення такої конкурсної роботи з онлайн-голосування у будь який час без пояснень. Всім удачі! Та творчого натхнення!

Докладніше про конкурс на сайті n-k.com.ua/ogoloshuietsya-dityachiy-konkurs-malyunk/.

1 1 1 1 1 1 голос
Восточный проект
Добавить комментарий

top5
Среднемесячная зарплата в Краматорске 10055 грн. А сколько получаете вы?

Погода:

14°C
Краматорск

Влажность 93%

Ветер 3 м/с

Давление 761 мм

Курс валют НБУ на 19.07.2019:

RUB 10 RUB 4.1430
EUR 100 EUR 2919.5303
USD 100 USD 2603.0049
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта