У Краматорську нагородили кращих організаторів і фахівців спорту, сім’ї та молоді Донецької області за підсумками 2018-го року

56401980 1683115931832042 3524199173798756352 n

3-го квітня в Краматорську відбулось розширене засідання колегії управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, у рамках якого за підсумками роботи в 2018 році нагородили керівників органів управління фізичною культурою та спортом, сім’ї та молоді міськвиконкомів, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівників обласних фізкультурно-спортивних організацій і товариств, спортивних шкіл Донецької області, тренерів-викладачів.

Нагадаємо, департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації вів діяльність з січня 2018 року. З 1 березня 2019 року розпочали діяльність дві нові юридичні особи: управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації (начальник – Володимир Мицик) та управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації (начальник – Лілія Золкіна).

Зведений рейтинг показників для проведення рейтингової оцінки керівників органів управління фізичною культурою та спортом міськвиконкомів і райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад за 2018 рік

(вираховувався на основі 18 показників у роботі):

І група міст:

1 місце – м. Маріуполь (керівник – Олексій Казанцев),
2 місце – м. Слов’янськ (Олександр Міщенко),
3 місце – м. Бахмут (Віктор Лис);

ІІ група міст:

1 місце – м. Селидове (Сергій Горбунов),
2 місце – м. Покровськ (Віталій Щербинка),
3 місце – м. Добропілля (Віталій Кличов);

ІІІ група міст:

1 місце – м. Вугледар (Альбіна Панасенко),
2 місце – м. Авдіївка,
3 місце – м. Мирноград (Роман Дегтярьов);

І група районів:

1 місце – Слов’янський район (Іван Костянецький),
2 місце – Великоновосілківський район (Тетяна Алчієва),
3 місце – Волноваський район;

ІІ група районів:

1 місце – Нікольський район (Олександр Кубарєв),
2 місце – Костянтинівський район (Вікторія Казімір),
3 місце – Мангушський район;

І група громад:

1 місце – Лиманська ОТГ (Олексій Рокочий),
2 місце – Соледарська ОТГ (Микита Назаренко),
3 місце – Миколаївська ОТГ (Людмила Бутко);

II група громад:

1 місце – Андріївська ОТГ,
2 місце – Черкаська ОТГ,
3 місце – Шахівська ОТГ (Олександр Шейко).

Зведений рейтинг показників для проведення рейтингової оцінки діяльності керівників органів управління сім’ї та молоді міськвиконкомів, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад за 2018 рік

(вираховувався на основі 7 показників у роботі):

І група міст:

1 місце – м. Краматорськ (керівник – Андрій Гореславець),
2 місце – м. Слов’янськ (Олександр Міщенко),
3 місце – м. Маріуполь;

ІІ група міст:

1 місце – м. Дружківка (Юлія Пивовар),
2 місце – м. Покровськ,
3 місце – м. Торецьк;

ІІІ група міст:

1 місце – м. Мирноград (Роман Дегтярьов),
2 місце – м. Новогродівка (Олена Мантурова),
3 місце – м. Авдіївка;

І група районів:

1 місце – Бахмутський район (Ірина Тишакова),
2 місце – Мар’їнський район (Оксана Грибань),
3 місце – Волноваський район;

ІІ група районів:

1 місце – Олександрівський район (Тетяна Кухтик),
2 місце – Костянтинівський район (Вікторія Казімір),
3 місце – Добропільський район;

І група громад:

1 місце – Лиманська ОТГ,
2 місце – Олександрівська ОТГ (Ірина Седлецька),
3 місце – Іллінівська ОТГ (Володимир Землянко);

II група громад:

1 місце – Званівська ОТГ (Олена Пуняк),
2 місце – Шахівська ОТГ (Олександр Шейко),
3 місце – Черкаська ОТГ.

Загальний зведений рейтинг показників для проведення рейтингової оцінки діяльності керівників органів управління фізичною культурою та спортом, сім’ї та молоді міськвиконкомів, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад за 2018 рік:

І група міст:

1 місце – Краматорська міська рада,
2 місце – Слов’янська міська рада,
3 місце – Маріупольська міська рада;

ІІ група міст:

1 місце – Селидівська міська рада,
2 місце – Покровська міська рада,
3 місце – Дружківська міська рада;

ІІІ група міст:

1 місце – Мирноградська міська рада,
2 місце – Вугледарська міська рада,
3 місце – Військово-цивільна адміністрація м. Авдіївки;

І група районів:

1 місце – Слов’янська райдержадміністрація,
2 місце – Бахмутська райдержадміністрація,
3 місце – Великоновосілківська райдержадміністрація;

ІІ група районів:

1 місце – Нікольська райдержадміністрація,
2 місце – Костянтинівська райдержадміністрація,
3 місце – Мангушська райдержадміністрація;

І група громад:

1 місце – Лиманська об’єднана територіальна громада,
2 місце – Соледарська об’єднана територіальна громада,
3 місце – Лиманська об’єднана територіальна громада;

II група громад:

1 місце – Черкаська об’єднана територіальна громада,
2 місце – Андріївська об’єднана територіальна громада,
3 місце – Шахівська об’єднана територіальна громада.

Зведений рейтинг з видів спорту Донецької області за 2018 рік (у розрізі міст, районів):

І група міст:

1 місце – м. Маріуполь,
2 місце – м. Слов’янськ,
3 місце – м. Бахмут;

ІІ група міст:

1 місце – м. Дружківка,
2 місце – м. Покровськ,
3 місце – м. Костянтинівка;

ІІІ група міст:

1 місце – м. Мирноград,
2 місце – м. Вугледар,
3 місце – м. Новогродівка;

І група районів:

1 місце – Мар’їнський район,
2 місце – Волноваський район
3 місце – Покровський район;

ІІ група районів:

1 місце – Мангушський район,
2 місце – Нікольський район,
3 місце – Добропільський район;

І група громад:

1 місце – Лиманська ОТГ,
2 місце – Соледарська ОТГ,
3 місце – Сіверська ОТГ;

ІІ група громад:

1 місце – Черкаська ОТГ,
2 місце – Шахівська ОТГ,
3 місце – Званівська ОТГ.

Зведений рейтинг показників для проведення рейтингової оцінки діяльності керівників обласних організацій, підпорядкованих управлінню, фізкультурно-спортивних товариств, організацій, що знаходяться на фінансовій підтримці управління за 2017 рік

(вираховувався на основі 10 показників у роботі):

I група:

1 місце – Школа вищої спортивної майстерності (керівник – Крістіна Русінова),

2 місце – Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» (Костянтин Шевченко),

3 місце – Обласний центр фізкультурно-оздоровчої роботи (Тетяна Малієва);

II група (обласні ДЮСШ):

1 місце – Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (Костянтин Кірпулянський),

2 місце – комунальний заклад «Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів» (Юрій Оніщенко),

3 місце – Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків (Людмила Каун);

III група (обласні спеціалізовані ДЮСШ олімпійського резерву):

1 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту» (Ніна Алєксєєва),

2 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу» (Олександр Швайко),

3 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону» (Світлана Тверскова);

IV група, фізкультурно-спортивні товариства та відомства:

1 місце – Донецька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (Юлія Тернова),

2 місце – громадська організація «Донецька територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» (Іван Костянецький),

3 місце – Донецьке обласне відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (Ігор Нестеренко).

Підсумки роботи серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області за 2018 рік:

- серед ДЮСШ міст:

1 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Бахмутської міської ради» (керівник – Ігор Скирда),

2 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з кікбоксінгу» (Олександр Гончаров),

3 місце – комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Меотида» (Тетяна Кузьменко);

- серед ДЮСШ районів:

1 місце – Мангушська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» (Леонід Довбня),

2 місце – Дитячо-юнацька спортивна школа Бахмутського району (Павло Шпаренко),

3 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Покровської районної ради Донецької області (Людмила Юріна);

- серед спеціалізованих ДЮСШ олімпійського резерву:

1 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики» (Ігор Конопльов),

2 місце – комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту» (Ніна Алєксєєва),

3 місце – Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» (Володимир Мізін).

Підсумки роботи тренерів-викладачів ДЮСШ з олімпійських видів спорту за 2018 рік:

- у номінації «Вища спортивна майстерність»:

1 місце – Красов Валерій Рафаїлович, заслужений тренер України, велосипедний спорт, комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту»;

2 місце – Конжуков Олександр Володимирович, заслужений тренер України, плавання, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»;

3 місце – Кузнєцов Віктор Іванович, важка атлетика, комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики»;

- у номінації «Кваліфікований резерв»:

1 місце – Жога Володимир Миколайович, важка атлетика, комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики»;

2 місце – Вішняков Володимир Георгійович, водне поло, комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Меотида» Маріупольської міської ради»;

3 місце – Швейнов Олександр Васильович, водне поло, комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Меотида» Маріупольської міської ради»;

- у номінації «Дитячо-юнацький спорт»:

1 місце – Єфремов Максим Вікторович, заслужений тренер України, боротьба вільна, комунальний позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Бахмутської міської ради»;

2 місце – Брежнєв Олександр Дмитрович, сучасне п’ятиборство, комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону»;

3 місце – Береснєв Олександр Андрійович, заслужений тренер України, плавання, комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Меотида».

Підсумки роботи тренерів-викладачів ДЮСШ з неолімпійських видів спорту за 2018 рік:

- у номінації «Вища спортивна майстерність»:

1 місце – Олійник Олександр Олегович, кікбоксинг, комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Прометей» Маріупольської міської ради»;

2 місце – Федоренко Сергій Вікторович, пауерліфтинг, Дитячо-юнацька спортивна школа Дружківської міської ради;

3 місце – Дріга Артем Геннадійович, кікбоксинг, комунальний позашкільний навчальний заклад «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з кікбоксінгу»;

- у номінації «Кваліфікований резерв»:

1 місце – Рева Олег Борисович, сумо, комунальний позашкільний навчальний заклад спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1 Бахмутської міської ради»,

2 місце – Іванько Олексій Володимирович, радіоспорт, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт і дітей, що залишились без піклування батьків;

3 місце – Папазов Віталій Іванович, пауерліфтинг, Мангушська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;

- у номінації «Дитячо-юнацький спорт»:

1 місце – Іванько Олексій Володимирович, радіоспорт, Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт і дітей, що залишились без піклування батьків;

2 місце – Юркін Ігор Олександрович, регбі, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа міста Покровська»;

3 місце – Коновалюк Наталія Федорівна, черліденг, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа міста Покровська».

Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації

1 1 1 1 1 1 голос

Добавить комментарий

top5
Среднемесячная зарплата в Краматорске 10055 грн. А сколько получаете вы?

Погода:

16°C
Краматорск

Влажность 82%

Ветер 3 м/с

Давление 761 мм

Курс валют НБУ на 19.07.2019:

RUB 10 RUB 4.1430
EUR 100 EUR 2919.5303
USD 100 USD 2603.0049
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта