Жители Краматорска предлагают создать «Читающий сквер» возле детской библиотеки

chitajushhij skver.jpg1Житель Краматорска Геннадий Булава в петиции к местным властям предложил создать «Читающий сквер» возле Детской центральной библиотеки им. А. Пушкина. Автор считает, что он может стать местом для детского отдыха и творчества. И кроме того, сделает наш город лучше и красивее.

«Створити “Читаючий сквер” поблизу Дитячої бібліотеки та Центру творчості(біля літака), що знаходяться на вул. Парковій, одній з центральних вулиць міста. 
Ще у 2017 році під час заміни труб теплотраси були перериті алеї та клумба поряд з Дитячою бібліотекою. Після ремонту обіцяли висадити квіти та дерева, однак, все так і залишилося в незавершеному стані. 
Бібліотеку відвідує багато дітей, зокрема, з дитячих садків і шкіл, часто приходять учні з групи продовженого дня, і після дощу їм важко дістатися до будівлі бібліотеки, бо довкола — бруд, стежка нерівна; вчителі та батьки бояться, що діти можуть травмуватися. 
Пропоную побудувати “Читаючий сквер” з алеями, альтанками, лавочками, гойдалками, дитячими гірками та пісочницею, щоб було місце для дитячого відпочинку і твочрості. 
У Дитячій бібліотеці часто відбуваються зустрічі з відомими українськими письменниками: Лесею Ворониною, Сергієм Гридіним, Іваном Андрусяком, Марією Морозенко, Сашком Дерманським та ін. І дуже соромно, що гостям міста доводиться стрибати через “катакомби” перед Дитячою центральною бібліотекою», — написал Геннадий Булава.

Подписать петицию можно по ссылке: https://e-dem.in.ua/kramatorsk/Petition/View/901.

1 1 1 1 1 2 голосов

Добавить комментарий

top5

Ничего не найдено!

Погода:

17°C
Краматорск

Влажность 59%

Ветер 6 м/с

Давление 759 мм

Курс валют НБУ на 21.05.2019:

RUB 10 RUB 4.0632
EUR 100 EUR 2926.0773
USD 100 USD 2620.2895
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта