Краматорські податківці закликають звітувати швидко та зручно — в електронному вигляді

platnik

Подання річних звітів до органів ДФС в електронному вигляді - це зручний, економний та оперативний формат спілкування з контролюючими органами. Щоб не створювати незручностей та черг в Центрі обслуговування платників варто подбати про електронне звітування.

Для цього треба здійснити наступні дії.

По-перше: отримати безоплатно електронний цифровий підпис в Акредитованому центрі сертифікації ключів. З особливостями процедури отримання електронних довірчивих послуг (електронного цифрового підпису) можливо ознайомитися за посиланням https://acskidd.gov.ua/.

По-друге: зареєструватися в Електронному кабінеті за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua.

Звертаємо увагу платників податків, що прийом звітності у Центрі обслуговування платників відбуватиметься винятково відповідно до вимог ст.49 Податкового кодексу України. Тобто, податкову декларацію, розрахунок, звіт повинен подавати платник податків особисто або уповноважена на це особа.

Електронні форми документів податкової звітності розміщені на офіційному сайті ДФС України за посиланням Головна > Довідники, Реєстри, Переліки > Реєстри > Реєстр форм електронних документів (http://sfs.gov.ua/dovidniki— reestri--pereIik/reestri/154157.html).

Фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду (до 1 березня), платники єдиного податку 3 групи - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду (до 9 лютого).

Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, подає декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного року до 01 травня року, що настає за звітним.

Отримати кваліфіковану індивідуальну усну консультацію Ви маєте можливість особисто у модератора Центру обслуговування платників в м. Краматорську, або за телефонами: (06264) 5-42-93, (06264) 5-95-86.

Краматорські податківці нагадують, що отримати адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, надати до податкового органу звітність, кореспонденцію, а також отримати ключі електронного цифрового підпису Ви маєте можливість у Центрі обслуговування платників в приміщенні Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області (84313, м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 22, вхід зі зворотньої сторони будівлі, телефони для довідок: (06264) 5-42-93, (06264) 5-95-86.

Краматорське управління ГУ ДФС у Донецькій області

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

top5
Где вы проведете летний отпуск 2019?

Погода:

28°C
Краматорск

Влажность 45%

Ветер 1 м/с

Давление 763 мм

Курс валют НБУ на 18.06.2019:

RUB 10 RUB 4.1007
EUR 100 EUR 2976.4321
USD 100 USD 2642.1945
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта