У Краматорську навесні запустять тролейбуси на мікрорайон Лазурний

trolleybus kramatorsk

Довгоочікуваний маршрут електротранспорту до густонаселеного району міста має з’явитись у березні-квітні 2019 року.

Про це в інтерв’ю Антикризовому медіа-центру розповіла Олена Бахметьєва – начальник відділу транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міськради.

“На початку цього року ми плануємо укласти другий лізинговий договір на придбання п’яти тролейбусів з автономним ходом. Таким чином, всього у Краматорську буде дев’ять таких машин. Чотири вже курсують до селища Красногірка, вони добре себе зарекомендували. Сподіваюсь, що ми оперативно пройдемо всі етапи оформлення, тож навесні розпочнемо рух електротранспорту по новому маршруту”, – повідомила Олена Бахметьєва.

Як буде прокладено маршрут, наразі ще не відомо. За словами начальника відділу транспорту, зараз проводиться тестування декількох варіантів. Один з них – по вулиці Дніпровській. Однак спочатку на цій ділянці треба демонтувати трамвайні рейки.

Також ще потрібно розв’язувати проблему нестачі водійських кадрів. На даний час рухомий склад Трамвайно-тролейбусного управління достатньо великий. Придбані нові тролейбуси, відремонтовані ті, що вже експлуатувались. Але підприємству гостро не вистачає водіїв тролейбусів.

“Існує державна програма безкоштовного навчання водіїв тролейбусів, яку реалізує Служба зайнятості. Однак курси проходили у Харкові та у Львові, що було зовсім незручно для краматорських водіїв. Зараз наше міське підприємство АТП-11410 отримало ліцензію на підготовку кадрів за напрямком “водій тролейбуса”. Вже оголошено набір охочих отримати професію, незабаром сформується група та почнеться навчання. Таким чином, ми розв’яжемо кадрове питання для ТТУ та зможемо не тільки запускати нові маршрути, а й підвищити інтенсивність руху тих маршрутів, що існують”, – зазначила Олена Бахметьєва.

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

top5
Где вы проведете летний отпуск 2019?

Погода:

28°C
Краматорск

Влажность 45%

Ветер 1 м/с

Давление 763 мм

Курс валют НБУ на 18.06.2019:

RUB 10 RUB 4.1007
EUR 100 EUR 2976.4321
USD 100 USD 2642.1945
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта