У Краматорську обговорили, як покращити надходження з єдиного внеску

 

kramatorsk gni

Основними джерелами збільшення надходжень з єдиного внеску є зростання заробітної плати та кількості застрахованих осіб, у тому числі за рахунок детінізації зайнятості

У приміщені ДПІ у м. Краматорську ГУ ДФС у Донецькій області відбулась спільна робоча нарада за участі в.о. заступника начальника Головного управління ДФС у Донецькій області — начальника Краматорського управління Краматорського управління ГУ ДФС у Донецькій області Людмили Санжури, голови комісії з припинення управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області Лариси Макаренко та заступника начальника Краматорського міського відділу державної виконавчої служби Ольги Веремій.

На виконання вимог Протоколу засідання колегії облдержадміністрації від 02.08.2018 року та листа Донецької обласної державної адміністрації від 06.08.2018 року №0.2/17я/1500/1/2-18 на нараді обговорювали стан сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для забезпечення своєчасного фінансування виплати пенсій.

Учасники зустрічі окреслили основні напрямки взаємодії з питання погашення заборгованості з єдиного внеску, а також щодо роботи з суб‘єктами господарювання, які попри свою економічну активність сплачують незначні суми єдиного внеску або допускають заборгованість.

Доповідачі наголошували, що основними джерелами збільшення надходжень з єдиного внеску є зростання заробітної плати та кількості застрахованих осіб, у тому числі за рахунок детінізації зайнятості.

Було визначено алгоритм спільних дій щодо стягнення заборгованості з ЄСВ, а також перелік боржників з єдиного внеску, як юридичних так і фізичних осіб-підприємців, які будуть запрошені на засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності. По кожному боржнику будуть складані графіки погашення заборгованості з єдиного внеску з подальшим здійсненням контролю за його виконанням.

Крім того, з‘ясовано перелік суб‘єктів фізичних осіб-підприємців, що мають заборгованість зі сплати єдиного внеску, але отримують пенсійні виплати та заробітну плату, на які Державною виконавчою службою буде звернуто стягнення щодо погашення заборгованості.

Важливу увагу приділили питанню об’єднання спільних зусиль щодо легалізації виплати заробітної плати суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у регіоні та погашення заборгованості з единого внеску.

Було наголошено, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати, а через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання лікарняних та пенсії за віком, по інвалідності та у зв'язку з втратою годувальника за цей період.

На завершення наради, учасники висловили переконання, що об‘єднання зусиль фіскальної служби, Пенсійного фонду та державної виконавчої служби повинно забезпечити максимальне стягнення наявної заборгованості з єдиного внеску у серпні місяці та активізувати в подальшому виконавчі дії ДВС по примусовому стягненню заборгованості з ЄСВ.

Админ

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

28721570 1810613952322390 211018909 n

inter bud 300х150 2

top5

Сигареты в Украине будут стоить свыше 100 грн за пачку: что это даст?

Погода:

3°C
Краматорск

Влажность 80%

Ветер 3 м/с

Давление 768 мм

Курс валют НБУ на 22.10.2018:

RUB 10 RUB 4.2821
EUR 100 EUR 3232.4755
USD 100 USD 2818.2001

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

+38 (06264) 5-10-63

+38 (095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

http://www.vp.donetsk.ua

© 2017 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта