В Краматорске журналистам расскажут, как в работе объединить патриотизм и профессионализм

 

treninhy dlia zhurnalistiv

Академія української преси за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні запрошує журналістів взяти участь у тренінгу «Особливості роботи журналіста в умовах воєнного конфлікту».

Захід відбудеться 13-15 липня 2018 року в Краматорську. Протягом триденного заходу учасники дізнаються як журналіст впливає на перебіг та розвиток конфліктів, яку термінологію варто використовувати у матеріалах, як патріотизм поєднується з професіоналізмом, від чого та від кого, насамперед, залежить безпека журналістів.

Медіаексперти кваліфіковано дадуть відповіді на всі поставлені питання. На журналістів чекають три тематичні модулі: журналістика конфліктів; практичний модуль з фізичної безпеки (включає надання першої медичної допомоги); практичний модуль з цифрової безпеки.

Електронну анкету можна заповнити за цим посиланням. Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд здійснюється за наявності проїзних документів. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

1 1 1 1 1 0 голосов
Богдан Новак
Добавить комментарий

top5

Ничего не найдено!

Погода:

17°C
Краматорск

Влажность 59%

Ветер 6 м/с

Давление 759 мм

Курс валют НБУ на 21.05.2019:

RUB 10 RUB 4.0632
EUR 100 EUR 2926.0773
USD 100 USD 2620.2895
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта