13:13 / 12.01.2019
548

Врачи амбулатории №2 ЦПМСП №1 Краматорска, с которыми можно будет подписать декларацию на обслуживание

vrashi ambulatoriya2 1

"Восточный проект" продолжает знакомить читателей с семейными врачами Краматорска, с которыми с 1 апреля можно будет подписать декларацию на обслуживание. Представляем читателям медперсонал амбулатории №2 Центра первичной медико-санитарной помощи №1.

Лікарі амбулаторії надають амбулаторно-поліклінічну допомогу мешканцям  с.Біленьке, с. Василівська Пустош, м-на Станкострой: дорослим, підліткам та дітям від самого народження.  Амбулаторія № 2 знаходиться в адміністративному корпусі, в якому в 2017-2018 роках відбувся капітальний ремонт приміщень. Амбулаторія знаходиться у зручному місці. Є асфальтовані під’їзди та стоянка для автотранспорту пацієнтів, неподалік є тролейбусна і автобусна зупинка. В будівлі функціонує ліфт.

Амбулаторія  має в своєму складі  реєстратуру, кабінети дільничних лікарів (педіатрів та терапевтів) та сімейних лікарів, які здійснюють  прийом пацієнтів  за графіком. В амбулаторії є можливість швидко записати на прийом on-line себе та членів родини.

Амбулаторний прийом здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00, в суботу з 8.00 до 14.00. До складу амбулаторії належать маніпуляційний кабінет, де щодня є можливість  забору крові для клінічних та біохімічних аналізів, а також отримання ін’єкцій під час лікування протягом робочого дня. Також пацієнти мають можливість отримати лікування в умовах денного стаціонару.

В амбулаторії функціонує 2  кабінета щеплень (дитячий та дорослий), дитячий кабінет щеплень розташований в ізольованій зоні здорової дитини.

Є кабінет забору інфекційного матеріалу, фізіотерапевтичний кабінет (електрофорез, ДДТ, ампліпульс, УВЧ, дарсонваль, інгаляції через небулайзер, тубус-кварц, УФО, солюкс) кабінет з масажу, кабінет функціональної діагностики (ЕКГ), кабінет ФЛГ, оглядовий кабінет для жінок. В амбулаторії здійснює консультативний прийом лікар невропатолог для дорослого населення по направленням лікарів Центру.

«Контакти»: Вулиця Дніпровська, 17. Режим роботи: пн.-пт. з 8-00  до  17-00, субота з 8-00 до 14-00. Телефони реєстратури для дорослих: (073) 313-53-11, (050) 357-04-19. Телефони реєстратури для дітей: 6-81-33, (073) 313-51-32, (050) 357-07-06, centr1k.am2@gmail.com.

Завідуюча амбулаторії № 2 Аксенчук Тетяна Юріївна (на фото вверху), 1979 р.н. Закінчила Донецький державний медичний університет ім. Горького у 2002 році. Категорія друга за фахом загальна практика – сімейна медицина. Перекваліфікувалась на лікаря загальної практики-сімейного лікаря у 2017 році. Лікарський стаж 15 років. Обслуговує пацієнтів від 16 років.

Коло медичних інтересів: гастроентерологія, кардіологія ,лабораторна діагностика. Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років:

  • семінар «Відповідь на спалах кору в Україні» 2017
  • семінар-тренінг «Ефективне консультування з питань вакцінації» 2017
  • конференція «Святогірські читання в сімейній медицині-2017»
  • гастроентерологія дитячого віку (2017)
  • семінар з провадження в медичну практику протоколів діагностики та лікування захворювань органів травлення у дітей (2017)
  • семінар-тренінг «Організаційні питання діяльності та найбільш часті клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря» ( 2016)
  • семінар-телеміст «Здоров`я дитини у сучасному світі» (2016)

Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш.).

Медсестра Дмитренко Людмила Михайлівна, 1965 р.н. Закінчила Богодухівське медичне училище у 1985 році. Категорія вища  за фахом загальна практика – сімейна медицина. Тренінги, які відвідувала протягом останніх 2-х років: тренінг по вакцинації від Unicef.

vrashi ambulatoriya2 1 4Лікар загальної практики – сімейної медицини Хамід Алї Хуссейн, 1987  р.н.  Закінчив Донецький національній медичний університет   у 2012 році за фахом лікар загальної практики – сімейний лікар. Лікарський стаж 1 рік 6 місяців.  Обслуговує пацієнтів від 16 років.

Коло медичних інтересів: кардіологія, гастроентерологія. Тренінги та конференції, які відвідував протягом останніх 2-х років: грип, профілактичне щеплення. Готовий до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш.).

Сімейна медсестра Бондаренко Лариса Адамівна, 1964 р.н. Закінчила Псковське медичне училище у 1983 році. Вища категорія. Перекваліфікувалась на сестру медичну загальної практики – сімейної медицини в 2013 році. Стаж роботи 28 років.

vrashi ambulatoriya2 1 5Лікар загальної практики – сімейної медицини  Бодячук Євгенія Миколаївна, 1990р.н.  Закінчила Харьківський національний медичний університет у 2013 році за фахом лікар загальної практики – сімейний лікар. Лікарський стаж 4 роки (лікаря загальної практики – сімейної медицини). Обслуговує пацієнтів від 16 років. Коло медичних інтересів: кардіологія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: Святогірські  читання в сімейній медицині — 2017, тренінг по вакцинації від Unicef.

Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш.).

Медсестра Руновська Вікторія Вікторівна, 1984 р.н.  Закінчила Констянтинівське медичне училище у 2003 році.

Категорія вища за фахом «Сестринська справа».

Стаж роботи 15 років. Має сертифікат обласного тренера з вакцинації

Тренінги, які відвідувала протягом останніх 2-х років: тренінг по вакцинації від Unicef.

vrashi ambulatoriya2 1 6Лікар загальної практики – сімейної медицини Уколіна Ірина Валентинівна, 1979 р.н. Закінчила Луганський державний медичний університет у 2002 році. Категорія друга за фахом загальна практика –  сімейна медицина. Перекваліфікувалась на лікаря загальної практики – сімейної медицини в 2013 році.

Загальний лікарський стаж 13 років, із них 5 років – сімейного лікаря. Обслуговує пацієнтів від 16 років. Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: конференція «Святогірські читання в сімейній медицині-2017», тренінг по вакцинації від Unicef.

Сімейна медсестра Петрова Ніна Іванівна, 1963 р.н. Закінчила Рильське медичне училище, Курської обл., у 1981 році.

Категорія вища. Стаж робо ти 37 років.

Перекваліфікувалась на сестру медичну загальної практики – сімейної медицини в 2013 році.

Тренінгиї, які відвідувала протягом останніх 2-х років: тренінг по вакцинації від Unicef.

 

vrashi ambulatoriya2 1 7Лікар загальної практики – сімейної медицини Сакали  Рита Василівна, 1963 р.н. Закінчила Донецький  медичний інститут у 1989 році. Категорія вища за фахом лікар загальної практики – сімейної медицини. Перекваліфікувалась на лікаря загальної практики – сімейної медицини у 2012 році. Лікарський стаж 28 років, із них 6 років – сімейного лікаря. Обслуговує пацієнтів від 16 років. Коло медичних інтересів: кардіологія, гастроентерологія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: по педіатрії, пульмонології, кардіології та тренінги по кору.

Медсестра Аханькова Валентина Михайлівна, 1964 р.н. Закінчила Новозибківське медичне училище Брянської обл. у 1983 році. Категорія вища за фахом сестринська справа. Стаж роботи 35 роки

vrashi ambulatoriya2 1 8Лікар загальної практики – сімейної медицини Селезньова Олена Соломонівна, 1976 р.н. Закінчила Луганський медичний університет у 2002 році.Категорія друга за фахом терапія. Перекваліфікувалась на лікаря загальної практики – сімейної медицини в 2015 році. Лікарський стаж 15 років, із них 2 роки – сімейного лікаря. Обслуговує пацієнтів від 16 років. Коло медичних інтересів: кардіологія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: дитяча гастроентерологія, тренінг по вакцинації від Unicef, неінвазійні методи рефлексотерапії, клінічна ендокринологія.

Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш).

Медсестра Ярмак Альона Миколаївна, 1988р.н. Закінчила Ізюмський медичний коледж у 2008 році. Категорія друга. Тренінги, які відвідувала протягом останніх 2-х років: тренінг по вакцинації від Unicef.

vrashi ambulatoriya2 1 9Лікар загальної практики – сімейної медицини Боярко Ганна Вікторівна, 1979 р.н. Закінчила Харківський державний медичний університет у 2002 році. Категорія перша за фахом лікар загальної практики сімейної медицини. Перекваліфікувалась на лікаря загальної практики – сімейної медицини у 2013 році. Лікарський стаж 14 років, із них 5 років –  сімейного лікаря. Обслуговує пацієнтів від 16 років. Коло медичних інтересів: кардіологія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: «Синдром артеріальної гіпертензії в роботі лікаря ЗП-СМ», «Тактика ведення хворих з больовим синдромом», «Стратегія і тактика ведення хворих з серцево-судинними захворюваннями та ураженням судин головного мозгу», «Поліпшення ситуації з грудним вигодуванням та імунізації в Донецькій області», тренінг по вакцинації від Unicef. Готова до спілкування з пацієнтом з використанням Skype.

Медсестра Окомелко  Марина Петрівна, 1966р.н. Закінчила Ждановське медичне училище у 1984 році.

vrashi ambulatoriya2 1 10Лікар-терапевт дільничний Іванова Галина Іванівна, 1958 р.н.  Закінчила Башкірський державний медичний інститут у 1981році. Категорія вища за фахом терапія. Лікарський стаж 36 років (терапевтичний). Обслуговує доросле населення. Коло медичних інтересів: терапія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: проведення профілактичних щеплень, невідкладні стани та надання першої допомоги, лікування серцево-судинних захворювань.

Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш).

Медсестра Кришталь Тетяна Сергіївна, 1984 р.н. Закінчила Артемівське медичне училище у 2003 році. Категорія перша.

vrashi ambulatoriya2 1 11Лікар-педіатр дільничний Зільман Ірина Анатоліївна, 1963 р.н. Закінчила Семипалатинський медичний інститут у 1989 році за фахом педіатрія. Категорія вища. Перекваліфікувалась на лікаря загальної практики –  сімейної медицини у 2017 році. Лікарський стаж 28 років. Обслуговує пацієнтів від 0 до 18 років. Коло медичних інтересів: педіатрія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: грудне вигодовування, профілактичні щеплення від Unicef. Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш)

Медсестра Уварова Любов Петрівна, 1955р.н. Закінчила Воркутинське медичне училище у 1976 році. Категорія вища. Стаж роботи 41 рік.

Тренінги, які відвідувала протягом останніх 2-х років: грудне вигодовування, профілактичні щеплення від Unicef.

vrashi ambulatoriya2 1 12Лікар-педіатр дільничний Поспєлова Тетяна Олександрівна, 1986 р.н. Закінчила Луганський медичний університет у 2010 році за фахом педіатрія. Категорія друга. Лікарський стаж 7 років. Обслуговує пацієнтів від 0 до 18 років. Коло медичних інтересів: педіатрія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: грудне вигодовування, профілактичні щеплення від Unicef. Готова до спілкування з пацієнтом з використанням сучасних комунікаційних технологій (Viber, Skype, WhatsApp та інш)

Медсестра Денисенко Любов Григорівна,1955р.н. Закінчила Брянське медичне училище у 1974 році. Категорія перша. Стаж роботи 43 роки.

Тренінги, які відвідувала протягом останніх 2-х років: грудне вигодовування, профілактичні щеплення від Unicef.

vrashi ambulatoriya2 1 13Лікар-педіатр дільничний Бєляєва Огульсана Аннабердієвна, 1956р.н. Закінчила Середньо-азіатський педіатричний медичний інститут у 1980 році. Категорія перша за фахом педіатрія. Лікарський стаж роботи 37 років. Обслуговує пацієнтів від 0 до 18 років. Коло медичних інтересів: педіатрія.

Тренінги та конференції, які відвідувала протягом останніх 2-х років: грудне вигодовування, профілактичні щеплення від Unicef.

Медсестра Ільченко Олеся Василівна,1985р.н. Закінчила Красноградське медичне училище у 2006р. Категорія друга. Стаж роботи 11 років.

Тренінги, які відвідувала протягом останніх 2-х років: грудне вигодовування, профілактичні щеплення від Unicef.

 

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

Защитный код Обновить

top5
Изучаете ли вы этикетки пищевых продуктов, прежде чем их приобрести?

Погода:

-5°C
Краматорск

Влажность 92%

Ветер 3 м/с

Давление 749 мм

Курс валют НБУ на 16.01.2019:

RUB 10 RUB 4.1989
EUR 100 EUR 3217.7763
USD 100 USD 2816.6809
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта