Нова голова «Ліги майбутніх поліцейських» представила програму розвитку молодіжної громадської організації

 

liga 2В Маріуполі відбулися загальні збори учасників ГО «Ліга майбутніх поліцейських», під час яких очільник поліції Донецької області Микола Семенишин обговорив з лігівцями плани щодо розширення організації та подальшого розвитку її діяльності. Зокрема молоддю було внесено зміни в статут Ліги, а також обрано нову голову патріотичного руху та її помічників.

Збори проходили в обласному главку поліції Донеччини у форматі відеоконференції. Телеміст поєднав Маріуполь, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ, Бахмут та Волноваху.

Головний поліцейський області Микола Семенишин відзначив, що за два роки існування Ліга досягла значних успіхів, і саме співпраці з активними, патріотично налаштованими підлітками, їх вчителями рівень довіри до поліції виріс вдвічі.

«Ми бачимо очі дітей, які вірять в Україну, які знають, що саме завдяки командній роботі ми можемо розвивати нашу країну. Ліга розширюється, і зараз важливо організувати роботу громадської організації так, щоб вона була вам тільки на користь та у радість», - звернувся до хлопців та дівчат Микола Семенишин, який також став учасником організації.

Керівник поліції Донеччини подякував Ірині Павленко, яка після двох років успішної роботи склала повноваження голови «Ліги майбутніх поліцейських», та відзначив, що ця справа буде розвиватися.

З цією метою у роботу Ліги було внесено низку змін. Зокрема, учасники проголосували за нову редакцію статуту, де головним доповненням стало положення про неприбутковість організації.

В ході конференції було переобрано голову комітету Ліги та заступників. Головою організації, за яку віддали свої голоси більшість підлітків зі всієї Донеччини, стала Оксана Шиян, заступник директора Мангушської школи №2 та вчителька української мови з 25-річним стажем.

Останні роки педагог працює з молоддю, є організатором молодіжних форумів. Також жінка веде активне громадське життя як представник Громадської ради при Мангушській райдержадміністрації та волонтерського руху, що допомагає військовим та переселенцям.

Голова представила програму розвитку «Ліги майбутніх поліцейських» на три роки. Вона спрямована на патріотичне виховання, підвищення правової культури, розвиток громадянської активності, профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі, формування сучасної індустрії дозвілля молоді.

Оксана Шиян зазначила, що втілила у програмі і ідеї самих лігівців. Серед запланованих заходів – налагодження міжнародної співпраці, зокрема з литовською молоддю, запровадження конкурсу «Кращий лігівець року», співпраця з Інститутом обдарованої дитини (м. Київ) та професійна підготовка до вступу у виші системи МВС.

Також на хлопців та дівчат чекають віртуальні виставки, форуми, створення відеотижневика Ліги, розвиток волонтерського руху і ще багато цікавого.

Нагадуємо, приєднатися до «Ліги майбутніх поліцейських» може кожен, хто бажає змінювати свою країну – школярі, студенти, фахівці різних професій.

http://kramatorsk-police.dn.ua

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

top5
Доверяете ли вы праздничным акциям и сезонным распродажам в магазинах?

Погода:

7°C
Краматорск

Влажность 81%

Ветер 3 м/с

Давление 763 мм

Курс валют НБУ на 19.03.2019:

RUB 10 RUB 4.1955
EUR 100 EUR 3079.1982
USD 100 USD 2713.1890
© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта