В Краматорске 6 марта состоится митинг против блокады в Донбассе

17160447 1780631015591923 1182786551 nПо инициативе общественности завтра, 6 марта, в Краматорске пройдет акция с целью высказать протест незаконной блокаде ж/д путей.

Организаторы приглашают на центральную площадь города в 15:30. Сообщение о митинге разместила на своей странице в социальной сети Facebook общественная организация «Наш Краматорск».

Приводим полный текст сообщения:

«Запрошуємо на мітинг проти торгівельної блокади 06 березня 2017 року, на центральна площа, 15:30!

Краматорськ ПРОТИ блокади! Зупиніть СВАВІЛЛЯ!

Мешканці Краматорська, працівники підприємств, незалежно від форм власності, внутрішньо переміщені особи, що стали заручниками ситуації! Земляки! Незалежно від політичних поглядів та уподобань, соціального статусу, вікового цензу та роду занять закликаємо вийти на мітинг та висловити протест беззаконному блокуванню залізниць, яке впевнено веде до економічного знищення нашої держави, нашого міста, кожного з нас!

На превеликий жаль, коли економіка України кожен день бореться за свою життєздатність, за робочі місця, коли великі промислові підприємства працюють в умовах дефіциту сировини, на нашій землі створюються штучні перепони щодо подолання окупаційного режиму ворога.

Запрошуємо організаторів блокади – Семена Семенченка та Володимира Парасюка – подивитись в очі тисячам працівників, які залишаються без роботи!

Якщо не зупинити блокаду найближчім часом, ми отримаємо невиправні наслідки, які позначаться на місцевому населенні, на житті кожної родини! Незаконне блокування залізниці - це свавілля окремих політиків задля піару. Ми з вами, наші родини вже стали заручниками особистих інтересів в угоду зовнішньому ворогу. Це безглузде використання нашої довіри!

Організатори так званої торгівельної блокади мають негайно припинити свої дії та звільнити залізничні гілки сполучення! Закликаємо не залишатися байдужими, адже наслідки будуть згубними для Краматорська та стануть точкою неповернення для нашої держави!

Блокада вбиває незалежність України! Краматорськ, Слов’янськ та низка міст сходу України були звільнені ціною життів не задля того, щоб сьогодні їх знищити економічно. Блокада - це зло: це суттєва втрата робочих місць, недофінансування міських бюджетів, тарифний геноцид. Втрата економічної незалежності, яка врешті решт призведе до втрати держави. Блокада залізниці – це замах на державну безпеку України!

Вимагаємо негайно відновити законність та розблокувати транспортні магістралі Донецької та Луганської областей. З цією вимогою громадськість міста звертається до гаранта суверенітету, керівника держави Петра Олексійовича Порошенка, правоохоронних органів, голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Івановича Жебрівського, як представника голови держави в області.

У разі, якщо наші вимоги не будуть задоволені в найкоротший термін, ми лишаємо за собою право розблокування власними силами!»


Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

top5

Ничего не найдено!

Погода:

-9°C
Краматорск

Влажность 92%

Ветер 3 м/с

Давление 764 мм

Курс валют НБУ на 22.01.2018:

RUB 10 RUB 5.0994
EUR 100 EUR 3534.1137
USD 100 USD 2887.5837

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

+38 (06264) 5-10-63

+38 (095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

http://www.vp.donetsk.ua

© 2017 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта