МОН відмовилося від ідеї скасування заочної освіти

1541509779studenti 1024x615 1Міністерство освіти і науки наразі відмовляється від ідеї скасування заочної і вечірньої форм навчання для здобуття вищої освіти, пише портал "Освіта".

Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий, коментуючи ухвалення  парламентом у першому читанні законопроєкту щодо розвитку індивідуальних освітніх траєкторій та вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті.

За його словами, відмова від ініціативи скасування заочної і вечірньої форм навчання сталася через аргументи громадськості та народних депутатів.

«Щодо заочної форми, навколо якої точилася найбільш запекла дискусія. Ми почули усі аргументи громадськості та депутатів – нині про її скасування не йдеться. Натомість ставимо перед собою завдання трансформувати цю форму навчання таким чином, аби це дійсно було про якість», – зазначив міністр.

Також він подякував парламентарям за підтримку законопроєкту.

Як відомо, напередодні розгляду законопроєкту парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій виключив норму про скасування заочної та вечірньої форм здобуття вищої освіти з проєкту документа.

1 1 1 1 1 Рейтинг 2.50 2 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter