Укрпошта запроваджує електронну марку для рекомендованих листів

1068
Укрпошта запроваджує електронну марку для рекомендованих листів, інформує "Урядовий портал".
 
"Послуга надає можливість українцям замовляти, завантажувати та друкувати електронну марку на принтері вдома чи в офісі всього за кілька хвилин. Основна мета впровадження нової послуги – спрощення процесу відправки листів, а також розвантаження поштових відділень.
Згенерувати марку можуть усі клієнти Укрпошти в Особистому кабінеті за посиланням https://www.ukrposhta.ua/ua
Для цього потрібно створити лист та оплатити вартість поштового відправлення за допомогою банківської картки. У корпоративних клієнтів є можливість оплатити створені рекомендовані листи коштом авансу.
Завдяки електронній марці відпадає потреба особисто приходити у відділення, для того, щоб купувати марки та скорочується час оформлення відправлень.
Інші переваги послуги:
  • Відстеження всіх операцій та можливість бачити статус відправлення онлайн, історія відправлень збережена в особистому кабінеті
  • Оплата по факту користування, а не передплатою
  • Скорочення витрати на обслуговування й утримання марочних машин, використання поштових марок, підготовку листів до відправлення
Послуга в першу чергу буде корисною для юристів, нотаріусів, які відправляють кореспонденцію у великих обсягах. Наразі електронна марка доступна для рекомендованих листів, однак у 2024 році скористатися послугою зможуть українці, які відправлятимуть прості листи".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter