У КП "Міськсвітло" розповіли про роботи, які виконували протягом останнього часу

398990864 728370069332113 8515822652063592797 n
 
КП  "Міськсвітло" продовжує заміняти старі лампові світлофори на світлодіодні, з секцією відліку часу.
 
Нещодавно виконали роботи на перехресті вул. Марії Заньковецької (Н.Курченко) та вул. Ювілейна.
Окрім заміни світлофорів, виконувались роботи з ремонту та фарбування металоконструкцій, часткової заміни кабелів та облаштування тросових підвісок кабельних мереж.
 
Про розповіли на підприємстві. 
 
Окрім заміни світлофорів підприємство постійно виконує роботи з поточного обслуговування працюючих світлофорних об'єктів.
 
Фахівці Міськсвітла виконали ремонт світлофорів (пошкодження негабаритним транспортом) та контролерів керування на перехрестях вул. Сіверська та вул.Шкільна та на перехресті проспекту Миру та вул. Олекси Тихого.
 
Також здійснено заміну світлофорів на перетині проспекту Незалежності (Двірцева) і вул. Ярослава Мудрого та проспекту Незалежності (Двірцева) та вул. Ювілейна, оскільки ті вийшли з ладу.
Спільно з КП ДРУАС привели до ладу пішохідну доріжку від зупинки громадського транспорту до центру позашкільної роботи, де раніше підприємством було впорядковано стовпи зовнішнього освітлення.
 
Увага підприємства зосереджена також на ремонті об'єктів після пошкоджень від ворожих обстрілів, зокрема виконувались роботи з ремонту лінії освітлення по вул. Олекси Тихого. Проведено заміну пошкодженої внаслідок ДТП опори по вул. Залізничній та демонтовано опори по вул. Дружби, з тої ж причини.
 
"Додає клопоту й осіння погода з буревіями та дощами, через що значно збільшилась кількість обривів ліній освітлення та падінь дерев на них", - повідомили на підприємстві.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter