У Краматорську вже на цьому тижні планують почати подавати теплоносій до будинків

188316 1 large
 
Усі підприємства-теплопостачальники виконали підготовку до проходження зимового сезону вчасно, згідно з затвердженими раніше графіками, - розповіли під час оперативної наради в Управлінні ЖКГ Краматорська.
 
Як повідомили в Краматорській міській раді, упродовж теплої пори року проведено планове обслуговування мереж та генеруючого обладнання, виконано усі необхідні ремонти на ділянках, які потребували уваги. Заразом відповідну підготовку будівель житлового фонду виконували управляючі компанії, комплекс заходів до проходження зимового періоду виконано на об'єктах соціальної, медичної, освітньої та іншої нежитлової інфраструктури.
 
Відтермінування подачі теплоносія споживачам можливе завдяки аномально теплій осені, зниження температури до середньодобової +8 градусів за Цельсієм очікують не раніше середини поточного тижня.
 
Під час оперативної наради в УЖКГ розповіли також, що основну увагу комунальників зараз прикуто до вивезення опалого листя. Над цим працює КП Обʼєднання парків культури ти відпочинку, КП ДРУАС і всі компанії, що обслуговують житловий фонд. Вчергове нагадуємо мешканцям приватного сектору, що скидання куп листя біля баків для ТПВ або в них, чи їх спалювання — не вихід. Якщо ви не маєте змогу утилізувати листя на власній присадибній ділянці, замовити послугу вивезення можна у Краматорського КАТП-052810 (телефони для довідок — 050 055 66 84; 050 475 58 81; 067 621 47 02).
 
У КП Міськсвітло розповіли, що упродовж минулого тижня займались переналаштуванням світлофорних об'єктів у зв'язку з переведенням годинників. Також на підприємстві продовжують оновлювати застарілі лампові світлофори на нові - світлодіодні з секцією відліку часу. наразі підготовчі роботи виконують на об'єктах, що розташовані по вулиці Аероклубна.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter