Випадки ГКІ продовжують фіксувати у Краматорську

cvctwfb7fvuee5g4srd3
Краматорська районна філія ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» надає інформацію щодо захворюваності кишковими інфекціями населення міста Краматорськ за минулий тиждень.
 
"За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції в місті Краматорську з 01.09.2023 по 07.09.2023 (36-й тиждень року) зареєстровано 6 випадків гострої кишкової інфекції, інтенсивний показник 3,27 на 100 тис. населення, що нижче показника минулого тижня на 25% та 2 випадки сальмонельозу (у дітей 2 та 9 років) показник захворюваності становить 1,09 на 100 тис. населення та не перевищує показник попереднього тижня.
В структурі захворюваності на кишкові інфекції на цьому тижні переважали гастроентероколіти із встановленим збудником (83%). В порівнянні з 35-им тижнем показник захворюваності на ГЕК з невстановленим збудником, навпаки, знизився в 6,9 разів (0,55 проти 3,81 на 100 тис. населення).
В 75 % випадків захворюваність реєструвалася серед дитячого населення.
Аналіз захворюваності сальмонельозом та його етіологічної структури показує, що збудником на звітному тижні виступала Salmonella(S.) typhimurium (50%) та S. enteritidis (50%).
Лабораторному обстеженню з метою виявлення збудника Salmonella підлягало 5 контактних осіб із родинних осередків. Контактні проходять обстеження і знаходяться під медичним спостереженням.
Факторний аналіз ГEK показав дію харчового шляху передачі збудників кишкових інфекцій, який реалізувався через неправильне приготування, зберігання продуктів харчування в домашніх умовах та недотримання правил особистої гігієни.
Фахівцями Краматорської районної філії у вогнищах інфекції проведено 8 епідеміологічних обстежень. За їх результатами здійснені відповідні санітарно-протиепідемічні та дезінфекційні заходи".
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter