У Краматорську ще один навчальний рік розпочинається в онлайні

372843430 688518643317256 4069697393412326915 n
Через кількарічну коронавірусну пандемію, а потім в результаті повномасштабної агресії росії, учні закладів загальної середньої освіти нашого міста давно не сідали за парти власних закладів освіти. Це, безперечно, не може не засмучувати, проте — життя триває і в майбутньому, 2023-2024 навчальному році у школах Краматорська навчатимуться понад 14500 дітей.
Упродовж літа школи міста набирали першачків та десятикласників. Тож уже завтра, поки віртуально, вперше за шкільну парту сідає 731 учень. Усього сформовано 27 перших класів. Також в майбутньому навчальному році у місті відкриють 28 профільних 10-х класів, у яких навчатимуться 863 учні.
Понад 4,5 тисячі учнів, які сьогодні залишаються у місті, з нагоди свята першого дзвоника отримають подарунки від Максима Єфімова й Агенції розвитку та інновацій "Наш Краматорськ".
Також у Краматорськ надходять книжки для учнів 5-6 класів. Триває процес їх розподілення між учнями. Управління освіти Краматорської міської ради разом зі школами зараз працює над майбутнім механізмом видачі книжок. Батьків закликають не здіймати паніки, книжки отримають всі учні, як ті, хто лишився у місті так і ті, хто евакуювався. Координуватимуть процес в адміністрації кожного закладу освіти окремо. також нагадуємо, що всі підручники доступні на платформі є-Кейс.
Напередодні нового навчального року нараду з освітянами провів начальник Краматорської міської військової адміністрації. "Бажаю вам усім плідного навчального року, тільки гарних учнів та, звісно якомога скорішого завершення війни,- наголошує Олександр Гончаренко, - Краматорськ славиться перемогами учнів шкіл в олімпіадах і конкурсах різного рівня. Тож, нехай в майбутньому році, всі ці здобутки тільки примножуватимуться. А ми в цей час робитимемо усе, щоб допомогти нашим збройним силам перемогти ворога і повернути мир в Україну".
 
Джерело: Краматорська міська рада.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter