Привітання з Днем народження начальнику Краматорської МВА Олександру Гончаренко

366500346 777331844392447 8767898091205731036 n
Управління освіти Краматорська опублікувало у Фейсбуці привітання з Днем народження начальнику  Краматорської міської військової адміністрації Олександру Гончаренко. Педагоги бажають натхнення для нових досягнень, підтримки від родини та колег, міцного здоров'я та щасливого життя. І дякують за самовіддану працю на благо міста.
 
"Сьогодні свій день народження святкує Олександр Гончаренко - начальник Краматорської міської військової адміністрації!
 
Шановний Олександре Васильовичу, колектив управління освіти Краматорської міської ради спільно з освітянами нашого міста щиро вітає Вас з Днем Народження!

Ваша самовіддана праця та щоденна турбота про містян у цей надважкий час для кожного українця є великим прикладом сумлінності та відданості обов'язкам. Ваша висока вимогливість до себе та до інших, а також безмежна любов до рідної землі вражають та надихають нас.

Щодня Вам доводиться долати виклики сьогодення, задля підтримки життєздатності нашого міста. Ми вдячні вам за Ваші зусилля та відданість!
 
Бажаємо Вам натхнення для нових досягнень, підтримки від родини та колег, міцного здоров'я та щасливого життя. Нехай Ваші зусилля й надалі вибудовують повагу та довіру громади, а Україна якомога скоріше переможе! Ми разом все подолаємо!".
 
"Східний проєкт" бажає шановному Олександру Гончаренко міцного здоров'я, благополуччя, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях! Бажаємо відзначити наступний День народження в мирній Україні!
 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter