Пам’яті Ганни Бородавкіної у її день народження...

240614096 3030359347175570 6717623427647311251 n
Сьогодні директору ЗОШ №24 Ганні Бородавкіній мало б виповнитися 48 років. Вона не дожила до цього дня зовсім трохи. На початку лютого Ганна Бородавкіна загинула під час ворожого обстрілу разом з чоловіком.

Але залишилася світла пам’ять про прекрасну вчительку, прекрасну людину. У серцях рідних, колег, учнів, друзів...

Згадаємо, як розповідали про Ганну Бородавкіну ті, хто її добре знав.

Начальник управління освіти Краматорська Денис Сисоєв:

“Ця людина варта того, щоб про неї пам’ятали. Варта найкращих слів. Ганна Валеріївна була дуже теплою, доброю, чуйною людиною. Вона все життя присвіятила дітям, школі. 26 років  вона вчила та виховувала дітей. І робила це прекрасно, професійно, з повною віддачею, в душею, з любов’ю до учнів та своєї роботи.

Ганна Валеріівна мала великий авторитет у учнів, батьків та своїх колег. Її оточували люди, які мали такі ж погляди, цілі. Згуртований колектив, колектив однодумців.

Ганна Валеріівна була дуже щирою людиною, завжди готова була прийти на допомогу. Всю війну ми працювали пліч-о-пліч, вирішували проблеми, обговорювали шкільні питання...

Ганна Валеріївна була дуже хорошою людино, якої нам всім буде не вистачати”.

240662339 3030358840508954 6944286523199686509 n
Алла Пиріжок, вчитель вищої категорії та вчитель-методист, яка керувала ЗОШ №24 протягом 24 років. Саме вона запропонувала кандидатуру Ганни Бородавкіної на посаду директора.

“Коли мені дуже обережно про це сказала донька - я здригнулась,не хотіла вірити. З 22.00 до ранку ми слідкували за повідомленнями у соцмережах, що там відбувається, біля будинку Ані. Я сподівалася, що її загибель - це помилка, що все ще з ясується.

Повірила тільки тоді, коли у соцмережах з явилось її фото та офіційне повідомлення. Цілий день я потім згадувала..... Ось вона у 1997 році прийшла в нашу школу працювати вчителем української мови та літератури. Закінчила ЗОШ 5, Слов янський педагогічний інститут. Музичну школу по класу скрипки. Добра, лагідна посмішка. І таким вчителем вона була завжди.

Спокійна, відповідальна, старанна. Її дуже любили учні. "Наша Аннушка", - так називали її учні, у яких вона була класним керівником. Дуже порядна людина. Саме ці риси я взяла до уваги, коли прийшов час шукати собі заміну, і запропонувала Аню на посаду директора ЗОШ 24. Висококласний фахівець, вона не хитрувала, завжди працювала в старших класах, де учнів треба було готувати до зно, а це дуже відповідально. Виховала двох дітей - сина й доньку. Чудово співала у шкільному учительському "Оксамиті". Я читала відгуки людей у соцмережах, тих, хто її знав - учнів, батьків - все тільки правда: "чуйна, добра". Уже пройшов день, Аню поховали. А я все не вірю, що її немає серед нас. Вона мала стільки планів..... “.

Директор Краматорської української гімназії Вікторія Щербак:

“Світла людина, порядна. Поважала інших і сама мала авторитет серед педагогів, батьків та громадськості. Керувала однією з найбільших та потужних шкіл міста. Щира та позитивна людина, яка завжди тримала слово і приходила на допомогу”.

Директор краматорського ліцею №4 “Успіх” Ірина Каракулова:

“Чудова людина, висококваліфікований педагог. Все життя віддала освіті. Бо Ганна Валеріївна працювала вчителем за покликом серця, любила свою роботу, свої учнів, колектив. Світла, щира і позитивна людина. Але як керівник - вимоглива та відповідальна. Прагнула впровадити передовий досвід, робила все можливе для розвитку свого навчального закладу. Освіта Краматорська зазнала тяжкої втрати. Ми будемо зберігати світлу пам’ять про нашу колегу”.

Вчителі ЗОШ №24: "У нашій пам’яті Ганна Валеріївна назавжди залишиться доброю, веселою людиною, доброзичливою колегою. Вона щоденно робила неоціненний внесок в освіту нашого міста. Нехай світлий спомин про Бородавкіну Ганну Валеріївну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів, учнів". 

Я особисто знала Ганну Бородавкіну по роботі. Хочу відмітити, що школа і колектив завжди зустрічали журналістів гостинно та привітно. Так сталося, що я спілкувалася з Ганною Валеріївною напередодні її загибелі. І для мене особисто страшна звістка стала шоком, бо в це не хотілося вірити. Я тоді домовлялася про майбутню публікацію. І Ганна Валеріївна надала необхідні контакти и пообіцяла також від себе розповісти про цю людину. Але не встигла...

Світла пам'ять талановитому вчителю, керівнику, прекрасній людині.

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.80 5 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter