Комунальники працюють над ліквідацією наслідків ракетного удару по Краматорську

123456комунальники

Краматорське комунальне автотранспортне підприємство 052810 з вивезення твердих побутових відходів працює над ліквідацією наслідків чергового ракетного обстрілу.

Про це повідомляється на сторінці підприємства у фейсбуці.

337260035 946567119674015 897909245846492993 n

Нагадаємо, нещодавно начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко подякував комунальникам Краматорська за їх працю. Він назвав комунальників героями без зброї.

"Герої без зброї. Проте їхня зброя - це їхні руки. В мазуті з мозолями, або тендітні, але сильні - золоті руки. Які кожен день роблять свою кропітку справу. Їхні руки почали готувати місто до оборони, коли інші - затремтіли. Їхні руки почати відновлювати те, що почали нищити інші. Їхні руки продовжили слідкувати, ремонтувати та доглядати, коли інші розгубились. Їхні руки почали крутити кермо, щоб рятувати, щоб доставляти та давати надію, коли інші втратили силу. Їхні руки цілодобово відповідали, телефонували та координували, щоб ніхто не залишився з бідою наодинці. Їхні руки копали, щоб ми могли гідно поховати героїв. Їхні руки прибирали та саджали, щоб місто продовжувало виглядати гідно - як місто. Їхні руки забивали, заварювали, паяли та відновлювали. Відновлювали! Коли не було світла, тепла, води, зв’язку чи газу. Їхні руки роблять все, щоб Краматорськ продовжував жити. Герої без зброї, але з золотими руками. Дякую всім працівникам сфери ЖКГ за вашу роботу. Тисну руку кожному з вас", - написав Олександр Гончаренко у фейсбуці.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter