Школярі з Краматорська зустрілися з дзюдоїсткою Кариною Саркісян

330364620 742146847621370 4446261407637163465 n

8 березня в режимі онлайн регіональним олімпійським осередком Донеччини реалізовано напрямок спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Чат з чемпіонами та навички лідерства», засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

25 учнів загальноосвітньої школи № 6 Краматорської міської ради долучилися до зустрічі з Кариною Саркісян – майстром спорту України з дзюдо, призеркою чемпіонатів України, повідомили в Управлінні фізкультури та спорту ДонОДА.

Спілкуючись із дітьми, Карина розповіла про вид спорту дзюдо, про свій спортивний шлях, досягнення всеукраїнського рівня та виступи на міжнародних аренах, наголосивши на важливості дисципліни й мотивації в тренувальному процесі, а також на безумовній повазі до всіх суперників на змаганнях, що є однією з базових олімпійських цінностей. Хлопці та дівчата поставили спортсменці цікаві запитання, і на кожне з них отримали детальну відповідь.

До заходу також долучилися: представниця регіонального олімпійського осередку Донеччини Каріна Ваноян, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та його заступник Максим Крилевський, вчитель фізичної культури та спорту ЗОШ № 6 міста Краматорськ Наталія Ковальова.

Проєкт НОК #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter