Народний депутат України Максим Єфімов: "Робота зернового коридору має бути продовжена"

330371879 515035787375416 5682937263907978658 n
Народний депутат України, голова депутатської групи "Відновлення України" Максим Єфімов вважає, що робота зернового коридору має бути продовжена.
 
"Київ відвідав Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, основна мета якого - перемовини щодо продовження роботи Чорноморської зернової ініціативи. Як відомо, чинна угода діятиме ще упродовж 10 днів. Позиція нашої депутатської групи, як загалом держави та вітчизняного підприємництва однозначна - "зерновий коридор" має продовжити свою діяльність.
За час його функціонування українські аграрії змогли відправити з наших портів понад 22 мільйони тонн продукції. Більше того, цей показник міг би бути набагато більшим, якби не гальмування виконання угоди російською стороною. Україна готова не лише до продовження зернової ініціативи, а й до її розширення, наприклад, шляхом залучення Миколаївського порту.
Безумовно, функціонування "зернового коридору" є вимушеним кроком для розблокування морської логістики та підтримки українського експорту. Ми високо цінуємо вклад Туреччини та ООН у роботу даного гуманітарного проєкту в руслі підтримки продовольчої безпеки в світі.
Водночас необхідність ініціативи є наслідком широкомасштабної агресії російської федерації проти України та загроз цивільним судноплавним маршрутам на шляху до українських портів. Припинення росією невмотивованого та протиправного застосування військової сили дозволить відновити нормальну торгівлю в Чорноморському регіоні".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter