У Швеції покажуть виставу "Вільна", режисером якої є краматорчанка Ксенія Ковальова

4365364 n
"Східний проєкт" вже розповідав про талановиту краматорчанку Ксенію Ковальову,
яка наразі мешкає у Швеції. В цю країну вона евакуювалася, коли розпочалася війна. 

Ксенія Ковальова працювала в управлінні з гуманітарних питань, а також робила багато "культурних щеплень" мешканцям та гостям Краматорська. Наприклад, глядачі дуже добре сприйняли виставу "Маленький принц", яку поставила Ксенія з акторами сучасної творчої лабораторії.

Ксенія Ковальова зараз продовжує творче життя. Але тепер у Швеції. Так, 24 лютого у Stadsteatr Lund відбудеться премєра вистави "Вільна". В ній висвічуються події, які зараз відбуваються в Україні. 70% від продажу квитків будуть перераховані на купівлю Монітора пацієнта,який необхідний для порятунку життів українців.
 
"Друзі! Запрошуємо вас поринути разом з нами у атмосферу нашої вистави "Вільна"!
Ця вистава про українських жінок і їх великі серця,про їх незламність,волю та віру в краще. В ній висвічуються події,які зараз відбуваються в Україні. Але вона не про біль,вона про наш вільний дух. Вистава показує здатність наших людей світити у найтемніші часи та ділитися цим світлом з людьми поряд.
Режисерка вистави Сучасної театральної лабораторії - Ксенія Ковальова. Вистава "Вільна" відбудеться в рамках проєкту Ukrainska,метою якого є поширення української культури,його автором теж є Ксенія.
Учасницями вистави є жінки з різних кутків України,які вимушено покинули домівки. Зараз в нас є бажання, яке об'єднує всіх українців. І воно сильніше за все. Тому ми разом створили цю історію. Ми хочемо,щоб про нашу незламну націю знали всі.
Також пропонуємо вам прийняти участь у добрій справі. Тому що,70% від продажу квитків будуть перераховані на купівлю Монітора пацієнта,який необхідний для порятунку життів українців.
Прем'єра вистави: 24 лютого.
Місце: Stadsteatr Lund.
Вистава буде українською мовою зі шведським перекладом".
 
326933558 1326458538196744 811570821894365364 n
 
1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter